−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 19 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Modny romans jesieni i zimy? Poncza!

  %07. %11. %2016      Ze świata mody

Bezwzględne trendy to poncza. Styl, którego wielu z nas początkowo się bało, co nie było dla nas naturalne. Masywne szale, szlafroki, koce, więc możemy nazwać poncho. To nie trwało długo, a ponczo stało się integralną częścią naszych szaf.

Ponca może być noszona na różne sposoby, przez cieńsze płaszcze lub kurtki, które nie tylko rozjaśnią Twój strój, ale również rozgrzejeją Cię. Istnieją różne rodzaje cięć i materiałów, kombinacje kolorów i motywów. Co poncza są zainteresowane, nie bój się eksperymentować trochę. Bez względu na wybrany kolor, materiał i motywy, ważne jest, aby był duży, był wycięty i matowy. Zobaczmy więc, jak ponczo się zużywa.

Desigual poncho Luna

Wygodny kawałek Scotch & Soda , który po prostu rzucasz na siebie. Poncho jest wykonane z solidnego, ciepłego materiału i ma specyficzny krój, świetnie wygląda w połączeniu ze skórą sztuczną lub swetrem.

Poncho z szkocką i sody

Ponczo, które rozjaśnia twój ogólny strój, jest zdecydowanie marką Desigual . Czerwony kolor i popularny motyw mandali są typowe dla Desigual. Dodatkowo golf i modne frędzle na dole podlegają najnowszym trendom mody w bieżącym sezonie. Desigual Poncho Clara

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?