−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

MOJE OPS! - dodatki, które mają sens

  %19. %05. %2016      Ze świata mody

Włoskie marki Ops! Obiekty przybywają do Czech dzięki nowej funkcji o nazwie My Ops! Czy masz pojęcie, o czym mówimy? Nie martw się, za chwilę wszystko się nauczysz. Ale weźmiemy to ładnie.

Brand Ops! Obiekty pochodzą z Włoch i oferują wszelkiego rodzaju akcesoria, biżuterię i ozdoby na bazie tworzywa sztucznego lub silikonu. Współpracują również ze stalą nierdzewną i innymi metalami. Materiały łączą się inaczej, zdobione kolorowymi kamieniami i perłami, więc nie jest zaskakujące, że ich akcesoria mają status LUXUS.

bransoletki Ops! Obiekty

Cechy szczególne OPS! Obiekty to także niekonwencjonalny zapach wanilii i uporządkowany design. Projektowanie plastikowych akcesoriów modowych to po prostu modny zapach, którego nie można się oprzeć.

Rewolucyjna nowość to seria o nazwie My Ops! Po wprowadzeniu zupełnie nowego projektu marki możesz także grać w My Ops! Jest to zestaw biżuterii, łańcuszków lub bransoletek, które również mają ulubione silikonowe serce, ale możesz je wyposażyć zgodnie z własnymi upodobaniami. Moje ops! to tarcza z zawieszką, która jest wykonana z silikonowej "ramki" i plastikowego serca, a następnie dostajesz miniaturowe symboliczne ikony, aby uchwycić twój aktualny nastrój.

wisior My! Ops

Ops! Stwórz go, wyjmując go z silikonowej ramki serca , otwierając i wkładając ikony , możesz swobodnie mylić nastrój lub aktualną sytuację. Na przykład, jeśli jesteś zaangażowany w nowe zaangażowanie, jesteś dekorowany zestawem MIŁOŚCI za pomocą pierścionka zaręczynowego. Jeśli kochasz zwierzęta, udekoruj ikony psem i kostką.

Ops! Obiekty tak jak Pandora chciały wyrazić sens, prezentując akcesoria, które mamy na sobie. Chciała wyrazić niezwykłą misję szerzenia radości, miłości, szczęścia lub przyjaźni. Ten zestaw jest również świetnym prezentem na prezent, więc bądź inspirowany ...;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?