−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Motywy ptaków jako letni trend w modzie!

  %04. %07. %2018      Ze świata mody

Nadzorcy rządzą nie tylko naturą, ale także modnym światem. Przepraszam, wiemy, że królem zwierząt jest lew, ale bez ptaków nie zadziałałoby. Ptak jest tak dziwnym, słodkim, ale przypadkowym zwierzęciem, do którego niewiele osób ma fobie. Nawet niektórzy ludzie zachowują się i traktują zwierzęta jak zwierzęta domowe. Niektórzy kochają ich tak bardzo, że są ubrani i ubrani. Nie bój się myśleć o biednych, żywych istotach, ale o motywach ptaków na ubraniach i innych akcesoriach.

Flamingi

Jeśli podążasz za modą, nie przegapisz flamingów. Drugiego lata flamingi zdominowały modne ulice , ale także baseny. Kto nie ma co najmniej jednego płonącego zdjęcia na Instagu, jakby go nie było. I ten motyw sprawił przyjemność wszystkim entuzjastom mody, że mamy go wszędzie. T-shirty, bluzy, spódnice, torebki, a nawet buty.

A ponieważ uwielbiamy marki Melissy i Melissy, nigdy nie jest za późno, możesz kupić te piękne balerinki Melissa w swoich płonących kolekcjach, które pokochasz w pierwszej oponie. W naszym sklepie można znaleźć motyw płonący na różnych akcesoriach Santoro .

Melissa ballerina

kosmetyczka Santoro

Ubierz Culito z Hiszpanii

Hiszpańska marka Culito z Hiszpanii kochamy szczególnie za najbardziej oryginalne i zabawne modele. Nawet z tą marką nie ma operetki, więc można kupić sukienkę z kogutem lub uroczym kolibrem.

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

Desigual

Jednak ani marka Desigual nie pozostawia po sobie motywów ptaków. Możesz wybrać z t-shirtów. Ta oryginalna koszulka "Sowa" w naszym sklepie znajduje się w różnych kolorach.

Koszulka Desigual

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?