−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 36 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Na fali morskiej

  %03. %04. %2018      Ze świata mody

Panie napinają żagle - chodźmy! W falach morskich żeglujemy przez świeże wiosenne dni, aż do upalnego lata. Niebieskie i białe paski z czerwonymi detalami zbliżają się do steru, a wiatry wyobraźni, oszałamiające cięcia i kombinacje, które nigdy się nie pojawiają, opierają się o żagle.

Niezależnie od tego, czy jesteś blondynką, rudowłosą, czy brunetką, z igłą igły do ​​szycia lub kobiecą "krwią i mlekiem" na pokładzie tego stylu możesz pływać z nami bez obaw. Styl żeglarski jest dobry dla wszystkich, nie podlega aktualnym trendom w modzie, dlatego stale wraca do naszych szaf.

Pierwszy przystanek znajduje się w porcie Desigual . Ciemnoniebieskie minis mają sportową, elegancką fryzurę, która sprawia, że ​​czujesz zawroty głowy i zawsze będziesz się świetnie czuł, gdy je ubierzesz. Wystarczy dodać je do niewidocznych ściegów desigualnych , które można zobaczyć za rogiem i rozpocząć rejs po świecie mody.

Ubierz Desigual

Maksymalna długość, maksymalna oryginalność! W letnie wakacje, w słoneczne letnie dni, takie sukienki Desigual po prostu należą. Cięcie do schlebiania każdej postaci, materiału, który subteluje ciało i duszę oraz design, który uczyni cię kapitanem tego lata! Możesz używać do nich trampek, balerinek lub klapek. Ale nasz typ to pantofle Melissy w granatowym kolorze , z paskami skręconymi jak sznur.

Ubierz Desigual

Wstaw swoją garderobę i rozkloszowany t-shirt - to po prostu nie wychodzi z mody! Nie zepsujesz żadnego stroju, ani na odwrót. Niezależnie od tego, czy wychodzisz na sportową, swobodną lub elegancką odzież, zawsze zapewnia odpowiednią dawkę blasku i zabawy. Jeśli boisz się poziome pasy, które podobno rozprzestrzeniają się wizualnie, przeciągnij pionowe paski, wizualnie wydłużysz i wyostrzysz figurę, a staniesz się jeszcze większą gwiazdą granatową.

Czego nie powinniśmy zapomnieć? Że biały marynarz lub dżinsy są z natury marynarskie! Łatwo połącz je z kombinezonami w prążki, butami i akcesoriami. Dżinsy Desigual mają długość nad kostkami, wąski krój i talię podkreślającą swoje mocne strony oraz wyimaginowaną "wisienkę na torcie" z ciemnoniebieskim haftem mandali, która sprawia, że ​​musi być trochę na ten sezon.

Koszulka Desigual

Że brakuje ci jakiegoś idealnego dodatku do twojego granatowego stroju? Bez obaw, możesz dopasować wszystko do siebie w kolorze białym, niebieskim i czerwonym - mogą to być torebki, buty, szaliki i biżuteria. Jednokolorowe i połączenie tych kolorów i ich odcieni.

Nasz "numer jeden" to torebka crossbody Tommy Hilfiger , pasek łańcuchowy zamiast paska lub stylowy plecak Tommy Hilfiger w niebiesko-białej skóropodobnej wersji. Panie elegancji sportowej znajdą również swoje panie i kobiety, które lubią się bawić w luksusie z odrobiną zabawy.

Torebka Tommy Hilfiger

plecak Tommy Hilfiger

Mamy nadzieję, że spodobał ci się rejs po inspiracji nieśmiertelnym stylem, a fala marynarzy została zmieciona tak jak my ...

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?