+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

NAJLEPSZY WYBÓR ŚWIECZEK ZAPACHOWYCH

  24. 01. 2020      Differenta TV PL

Zima już rozpoczęła się! Temperatury trzymają się koło zera a w końcu możemy otulić się w ciepły koc. Ugotować sobie ciepłą herbatę, wziąć do ręki książkę od Mikołaja a zapalić sobie swoją ulubioną świeczkę.

Jeśli oglądasz nas prawidłowo z pewnością wiesz, że na Differenta mamy wiele świeczek zapachowych. Najbardziej popularnymi są świeczki Yankee Candle a świeczki WoodWick z knotem drewnianym. Obie te marki naprawdę wszyscy pokochali a my wiemy z jakiego powodu. Yankke Candle ma niewiarygodne mnóstwo zapachów a kolorowych połączeń, które Cię zachwycą. WoodWick w przeciwnym razie oczaruje Cię swoim knotem drewnianym, który ma wspaniały efekt trzeszczącego drzewa.

Zapachów, połączeń a różnych wariantów jest naprawdę ogromne mnóstwo a wszystkie na pewno nie zmieściłyby się do naszego wideo. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie wybór tych naj, na podstawie naszej stylistki Klarki, którą już znacie z naszej telewizji. Wybrała dla Ciebie swoją TOP 3, gdzie figurują tylko świeczki WoodWick. Wierzymy, że Cię zainspirujemy a zachęcimy, aby nawet u Ciebie w domu pojawiła się jedna taka świeczka.

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje