−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 160 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOVÁ KOLEKCE CULITO FROM SPAIN FW18

  18. 10. 2018      Different TV CZ / SK

CULITO Z HISZPANII

Dziś patrzymy na piękną markę zębów, która przyszła do nas z daleka - CULITO Z HISZPANII. Możesz długo obserwować tę markę w naszym e-sklepie. Niemniej jednak nadal nas zadziwia, a każda nowa kolekcja wywołuje iskrę w naszych oczach i zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Raz po raz ...

Hiszpania to piękne miejsce, w którym rodzą się naprawdę ciekawe i kolorowe ubrania. Właśnie dlatego obecna kolekcja FW 2018 jest tak interesująca, że nakręciliśmy o niej nowy odcinek Different TV. Wiemy, że piękna pogoda wkrótce zniknie. Ale nadal mamy nadzieję, że pozostanie na jakiś czas. Ale Nikol pomyślał: „A jeśli nie?” zapytała. Simča jednak nie wahała się ani chwili odpowiedzieć i dotknęła pięknego modelu sukienki , który można nosić nawet w chłodne dni, a nawet jeśli ... Możesz nosić niesamowicie kolorową sukienkę na imprezę i oczarować przyjaciół wokół ciebie.

Niedawno napisaliśmy, abyś czuł się komfortowo przy świecy i herbacie. Nie dzisiaj Podnieś stopy do góry. Zrób ulubionego letniego drinka i pamiętajmy o cudownym lecie razem.

SUKIENKA DAMSKA CULITO Z HISZPANII

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?