−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 17 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOVÁ KOLEKCE ZNAČKY EMU AUSTRALIA FW18

  25. 10. 2018      Different TV CZ / SK

EMU AUSTRALIA

Jesienna pogoda wydaje się uciekać. Spadające liście. Tutaj pada deszcz i mamy ostatnie kilka minut na przygotowania od jesieni do zimy. Z tych powodów oto nowy odcinek Different TV, w którym przygotowaliśmy kolekcję butów EMU AUSTRALIA na jesień / zimę 2018.

Już nasze babcie mawiały, że zima nadchodzi z ich stóp, więc utrzymujcie stopy w cieple. Byli i nadal mają rację dzisiaj. Jeśli więc nie chcemy przeziębić się wczesną jesienią, nowa część jest dla Ciebie odpowiednia. Dlaczego Razem z Simčą i Nikolem spojrzysz na buty EMU, które są idealne do utrzymania suchości stóp, ale przede wszystkim są ciepłe i wygodne.

Nowa kolekcja obuwia EMU oferuje wiele nowych funkcji. Jednym z pierwszych jest rozszerzenie kolorów modeli Stinger na czekoladowe, fuksja
lub turkusowy.
Kolejną nowością są modele produkowane bezpośrednio w Australii. A skąd wiesz Nie powiemy ci tego jeszcze, ale zdecydowanie
do poznáte :)

Jakie są zalety butów EMU?

  • Są wygodne
  • Są trwałe
  • Są odporni
  • Są miękkie i lekkie
  • Są wykonane z prawdziwej skóry owczej
  • I na pewno znajdziesz inne zalety :)

Dzisiejszy odcinek jest pełen nowości i informacji o marce EMU. Więc jeśli masz cztery minuty, twoje stopy będą za chwilę ciepłe i wygodne.

BUTY EMU

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?