−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa Desigual została otwarta w Pilznie

  %14. %11. %2012      Ze świata mody

Nadeszła chwila, kiedy ROOSEVELTOVA 9 zakończyła ostateczne zmiany projektu i nowy sklep Desigual mógł zostać otwarty. Pilsen czekał na to wydarzenie, które zweryfikowaliśmy, publikując plakat na wydarzeniu otwierającym na naszym facebooku. Komentowanie, lubienie i dzielenie się jako wyścig.

Nawet w dniu inauguracji oczywiście dokonano ostatecznych korekt (musi to być nieco ekscytujące), ale prawdopodobnie tak.

O 16:00 nowi klienci weszli do nowego sklepu i było wesoło. Wszyscy przy wejściu dostali kieliszek wina musującego w dłoni, aby lepiej wyglądać i rozmawiać. W pewnym momencie pomyśleliśmy, że sklep pęknie ... ale to się skończyło. Nasi drodzy klienci obejrzeli nową kolekcję Desigual, a niektórzy z nich oczywiście zabrali trochę elementów do swoich szaf. W tych ponurych miesiącach ważne jest, aby ożywić garderobę.

Wielu odwiedzających doceniło pachnącą salę, w której z sufitu zwisają wspaniałe plastikowe buty zapachowe Melissy .

Wszyscy otrzymali plastikową torebkę Desigual w prezencie, dzięki czemu można również wybrać się do Pilzna stylowo w fitness, na zakupy, na basen,

Zgodnie z pierwszymi reakcjami, widzimy, że praca została spłacona i lubisz nowy sklep. Zrobimy wszystko, aby to zrobić w przyszłości. Dziękujemy, że jesteś z nami ........... tak i bądź INNY;)

Desigual Plzeň

Different Fashion Plzeň - Część dolna

Desigual Plzeň - otwarcie na wydarzenie otwierające

Different Fashion Plzeň - Część dolna

Desigual w Pilznie

Różne mody w Pilznie - Część dolna

Desigual w Pilznie - każdy klient otrzymał drobny upominek

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?