−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 9 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa kolekcja butów Melissa na Different.cz

  13. 02. 2016      Ze świata mody

Fakt, że plastik rządzi światem, jest już znany od jakiegoś czasu. Z plastikowych torebek Obag, które wchłonęły świat poprzez magiczne obiekty OPS !, do boskich plastikowych butów Melissy. W tej chwili możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi na wiosnę. Złożyliśmy ogromną ilość naszej nowej kolekcji Melissy i jesteśmy pewni, że Twój zapach i styl zostaną przez Ciebie zaburzone.

Przede wszystkim mało o niesamowitym pomyśle stworzenia plastycznej perfumeryjnej perfekcji. Plastikowe buty Melissa są wykonane z miękkiego materiału o nazwie Melflex . To tworzywo jest rewolucyjne dzięki swojej miękkości, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu stopy. Poczujesz się z nimi cały dzień jak w bawełnie.

Kolejną niesamowitą rzeczą w butach Melissy jest ich zapach. Nawet jeśli rozpakujesz pudełko z nowymi Melisskamami lub gdy przyjdziesz do naszego sklepu, będziesz niepokoił się słodkim zapachem butów. Tworzywo jest impregnowane pachnącą esencją, która nigdy nie ucieka. Pachnie słodkimi cukierkami, więc będziesz wdzięczny za każdą parę takich butów w bucie, ponieważ nadal będziesz czuł ten zapach.

Nowa kolekcja trafiła do nas wprost w serce. Wszystkie buty przybyły do ​​naszego magazynu tuż przed Walentynkami, więc jesteśmy pewni, że to był los :) Jesteśmy pewni, że wybierzesz najpiękniejsze z oryginalnych kolorów i stylów balerinek, pantofli, sandałów i trampek.

Jedną z nowości, która nas wściekła, jest kolekcja barokowa . Sandały i balerinki w barokowym zdobieniu są dostępne w kilku kolorach i wierzą, że ich nie poczujesz. Są zbyt bogaci dzięki swoim motywom upliftingowym, które jako całość są niezwykle luksusowe.

Melissa

Istnieją również klasyczne baleriny. Wiemy, że najlepiej je nosić wiosną i latem, więc masz do wyboru kilka rodzajów. Możesz wybrać balerinki z przyzwoitym, małym kokardkiem na czubku lub, przeciwnie, z wyobraźnią i dużym kokardką ze złotą dekoracją. Możesz również wybrać balerinki z małymi kwiatami , otwarte lub zamknięte palce lub bardzo popularne, przebite na całej szerokości buta.

Wszystkie te style są dostępne w kilku różnych wariantach kolorystycznych, więc nie martw się, że nie możesz ich dopasować do swojej torebki :)

Buty Melissa

Byliśmy również bardzo zaskoczeni plastikowymi butami Melissy, ponieważ nigdzie nie widać tak oryginalnego elementu. Te plastikowe buty są bez obcasów, zamiast plastiku zamiast miękkiego materiału przypominającego neopren. Dostępny ponownie w kilku różnych kolorach .

sneakersy Melissa

Nie zapominamy o naszych i twoich małych miłościach, a więc z butami damskimi, dziecko przyszło. Słodki, pachnący i słodki. Dokładnie są to plastikowe, dziecięce buciki . Cóż, czas, abyś sam się przekonał :) Melissky jest obecnie gotowy na Different.cz. Inny zespół życzy ci innej zabawy.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?