−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 41 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOWA KOLEKCJA CULITO Z HISZPANII FW18

  %18. %10. %2018      Different TV CZ / SK

CULITO FROM SPAIN

>

Dzisiaj przyjrzymy się pięknej marce, która przybyła do nas z daleka - CULITO FROM SPAIN.Markę tę możecie zobaczyć w naszym sklepie internetowym już od dłuższego czasu. Mimo to, nie przestaje nas zadziwiać i z każdą nową kolekcją dostajemy błysku w oku i zakochujemy się od pierwszego wejrzenia.

Hiszpania to piękne miejsce, w którym rodzą się naprawdę ciekawe i kolorowe dzieła mody. Dlatego aktualna kolekcja FW 2018 jest tak ciekawa, do tego stopnia, że właśnie nakręciliśmy o niej nowy odcinek Different TV. Wiemy jednak, że piękna pogoda ma się ku końcowi. Ale wciąż mamy nadzieję, że pozostanie w pobliżu przez jakiś czas. Ale Nicole miała pytanie: "A jeśli nie?" zapytała. Ale Simcha nie wahał się ani chwili z odpowiedzią, i sięgnął po piękną sukienkę, którą można nosić nawet w zimne dni, a jeśli nawet to... Możesz założyć cudownie kolorową sukienkę na imprezę i oczarować swoich przyjaciół wokół siebie.

W ostatnim czasie pisaliśmy, aby rozgościć się przy świecach i herbacie.Nie dzisiaj. Wyciągnij nogi do góry. Przygotuj swój ulubiony letni napój i razem powspominajmy cudowne lato.

>

CULITO LADIES' DRESS FROM SPAIN

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?