−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 52 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa kolekcja damska Desigual już dostępna!

  %27. %01. %2015      Ze świata mody

Nowy rok to nowa damska kolekcja wiosna / lato 2015. Każdego roku przyjechała do nas z Barcelony, Hiszpanii i jest już dostępna na stronie www.Different.cz i naprawdę warto wybrać! Kolekcja ma nazwę "Powiedz coś miłego" i jest pełna świeżych kolorów i uzupełniona, a także przeszłość kolekcji Desigual, limitowanej edycji Christiana Lacroix.

Koszulka Desigual Fonsec Koszulka Desigual Fonsec

Przedmioty z tej kolekcji są bardzo oryginalne i przychodzą do niej przede wszystkim miłośnicy ciekawej mody. Na pewno nie przegapiłeś tego w swojej garderobie!

Desigual Asha Coat Desigual Asha Coat

Część kolekcji składa się z sub-kolekcji zainspirowanej przez słynnego architekta Barcelony Gaudiego. Niezapomniany zapisał się w historii Barcelony ze swoimi wspaniałymi budynkami i dlatego jest ikoną całej Hiszpanii, a także marki odzieżowej Desigual . Wiosną / latem 2015 r. Znajdziesz ciekawe zestawy cholewek, torebek desigualnych , apaszek , portfeli i innych akcesoriów. Możesz łączyć elementy Desigual i olśnić otoczenie jeszcze bardziej niż normalnie;)

Torebka Desigual Charlote Tsukiflo Desigualowa ciekawa torebka Charlote Tsukiflo

Nadal możesz spodziewać się ponad 100 projektów. Ale pierwsza duża część jest już w naszych magazynach. Wybierz na Different.cz, odśwież swoją garderobę i będziesz w Różnym z nami w lecie!

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?