−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 16 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa kolekcja Desigual Spring / Summer 2018 już dostępna!

  02. 02. 2018      Ze świata mody

Czy twoja noworoczna rezolucja uwzględnia również fakt, że w Nowy Rok zacząłeś uprawiać sport lub więcej? Czy to pierwszy miesiąc za tobą i wciąż szukasz motywacji? Czy naprawdę powinieneś zacząć? Tak, nadszedł czas i mamy dla ciebie jeszcze jedną motywację! Pojawiła się nowa kolekcja sportowa Desigual wiosna / lato 2018, właśnie ją wprowadziliśmy do eshopa i naprawdę jest coś do wyboru.

Sport desigualny

Do tej pory do kategorii SPORT dodano kilka podstawowych elementów , ale masz już dużo do noszenia. Jak myślisz, jaka jest Twoja motywacja? Pierwszym krokiem powinno być, abyś miał dobry, wysokiej jakości, stający się i szczególnie funkcjonalny strój. To podstawowy krok do sukcesu. I to właśnie zamierzamy osiągnąć, ponieważ wybierasz się na "galę sportową", aby inni mogli opuścić oczy, a nawet cieszyć się sportem.

A teraz trochę informacji o samej nowej kolekcji. Nowa kolekcja Desigual Sport na wiosnę i lato 2018 ma pięć podstawowych wzorów. Są to Atlantyda, Zwrotnik, Essentials, Luminescent i Exorbidance . Nie bój się rozmawiać z innym plemieniem. Są to nazwy poszczególnych projektów, których elementy można łączyć i zawsze będzie wyglądać świetnie.

Możesz wybierać z dużej liczby cięć, materiałów i akcesoriów. Każdy wzór obejmuje zarówno bluzki, t-shirty, legginsy, bluzy, bluzy i kurtki, jak i trampki, buty sportowe, plecaki lub torby . Jest o wiele więcej, ale to jest podstawa. Jeśli dopiero zaczynasz ten sport w tym roku, a twoja postać po prostu nie pasuje do postaci Naomi Campbell , nie przejmuj się. Możesz wybierać spośród wielu stylów, które bez wątpienia będą dla Ciebie odpowiednie. Kawałki z tej kolekcji mogą uzyskać wszystkie kobiety niezależnie od wieku, niezależnie od wyglądu.

Co więcej, jeśli masz ochotę na dzikie wzory, musisz je mieć. Jeśli masz smak prostych, monochromatycznych i mniej zauważalnych kawałków, musisz je mieć. Nigdzie nie jest powiedziane, że nie można łączyć różnych projektów. Wręcz przeciwnie, sami się sprawdziliśmy. Być może sportowe legginsy Atlantis idealnie pasują do kamizelki Essentials . Krótko mówiąc i dobrze, a na pewno wiesz, w marki Desigual nie będziesz wyobrażał sobie limitu. Ważne jest, aby czuć się dobrze. I to jest klucz do osiągnięcia naszych wyznaczonych celów.

Sport desigualny

Sport desigualny

Sport desigualny

Sport desigualny

Czy byłeś zainspirowany? Więc potraktujmy siebie nawzajem;)

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?