−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 145 godzin 42 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOWA KOLEKCJA DESIGUAL WIOSNA/LATO 2020

  %23. %03. %2020      Different TV CZ / SK

Desigual news is always here here for you! Niesamowite modele pełne kolorowych motywów, które rozświetlą ulice miasta. Dowiedz się, co Desigual ma w zanadrzu w nowej kolekcji Spring/Summer 2020 w dzisiejszym filmie. Zróbmy to, połowa zrobiona!

>

Największą nowością jest to, że marka wykonała zwrot o 180º! Nie martwcie się, to nie jest zmiana produkcyjna. Desigual będzie nadal tworzyć dla nas piękną modę. Ale zmieniliśmy nasze logo i to jest najbardziej widoczna zmiana.

Nowe logo wygląda tak - .lɒυϱiƨǝi????.

Tym posunięciem marka Desigual chce nam pokazać, że jest prawdziwie Desigual. Że nie boi się dużych zmian. Że czasem dobrze jest wyjść poza swoją strefę komfortu i zrobić coś, co zaszokuje. Aby pokazać światu, że ta marka jest wciąż oryginalna, zabawna i przynosząca radość światu! I musimy przyznać, że zdecydowanie im się to udało!

Tegoroczna kolekcja nie kończy się na tym nowym wydaniu. Desigual ma ogromny wybór sukienek, torebek, plecaków, topów, t-shirtów ..... Jest w czym wybierać, więc poprosiliśmy naszą stylistkę Simonę, aby wybrała najlepsze elementy i opowiedziała Wam o nich. Rozgość się i poświęć trzy minuty, aby zanurzyć się w świecie kolorów i oryginalnych motywów z marki Desigual.

Kiedy indziej wyłączyć się na chwilę niż teraz. Spraw sobie modną radość, bo radość jest ważna. Wszystko idzie lepiej z uśmiechem i dobrym humorem. To jest gwarantowany przepis. I wiesz co? Możemy to zrobić razem!

>

▶︎ Nazwa i adresyNEW DESIGUAL COLLECTION

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?