−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 145 godzin 41 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOWA KOLEKCJA EMU AUSTRALIA FW18

  %25. %10. %2018      Different TV CZ / SK

EMU AUSTRALIA

>

Nie możemy już uciec przed jesienną pogodą.Liście spadają. Tu i ówdzie pada deszcz, a my jesteśmy w ostatnich chwilach jesienno-zimowych przygotowań. Dlatego też mamy dla Was nowy odcinek Different TV, w którym zestawiliśmy kolekcję butów EMU AUSTRALIA na jesień/zimę 2018.

>

Nawet nasze babcie mawiały, że zima przychodzi od stóp, więc dbaj o to, aby Twoje stopy były miłe i ciepłe. Mieli, i nadal mają, rację. Jeśli więc nie chcesz się przeziębić zaraz na początku jesieni, ten nowy odcinek jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego? Razem z Simchą i Nicole przyjrzymy się butom EMU, które są właśnie tym, co zapewni Twoim stopom suchość, ale przede wszystkim ciepło i wygodę.

>

Nowa kolekcja butów EMU zawiera wiele nowości.Jedną z pierwszych jest rozszerzenie kolorystyki modeli Stinger do czekolady, fuksji
lub turkusu.Kolejną nowością są modele, które są produkowane tutaj, w Australii. A jak można to stwierdzić? Jeszcze tego nie zdradzimy, ale na pewno
będziecie o tym wiedzieć :)

Jakie są zalety butów EMU?

  • Są wygodne
  • Są trwałe
  • Są odporne
  • Miękki i lekki
  • Wykonane są z prawdziwej skóry owczej
  • I na pewno znajdziesz jeszcze inne zalety :)

Dzisiejszy odcinek obfituje nie tylko w nowości, ale również w informacje dotyczące samej marki EMU. Jeśli więc masz cztery minuty, Twoje stopy będą ciepłe i wygodne w mgnieniu oka.

>

Kobiece buty EMU

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?