−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa kolekcja plastikowych butów Ipanema na wiosnę a lato 2019 roku

  %15. %05. %2019      Ze świata mody

Wiosna zbliża się błyskawiczną szybkością, dlatego teraz jest ten odpowiedni moment na to, wyposażyć swoją wiosenną szafkę na buty nowymi niezwykłymi produktami. Dlatego mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość, jest tutaj nowa kolekcja butów od marki modowej Ipanema.

Ipanema

Marka Ipanema wlicza się do top marek plastikowych butów marki Grendene od 2001 roku. Ta marka, po bardo popularnych Melissach, Mel by Melissa a Grendha zapragnęła innych ślicznotek letnich, które kochają tysiące kobiet z całego świata. Ipanema przynosi ciekawe kształty japonek, zdobione w oryginalny sposób sandałki, ale również eleganckie buty na koturnie, obcasie lub wygodne a pośród kobiet bardzo popularne balerinki. U nas, na Differenta.pl mamy naprawdę ogromne mnóstwo różnych designów, dzięki czemu masz z czego wybierać.

Co jest dla marki Ipanema typowe? Przede wszystim to, że uzyskała swoją nazwę dzięki egzotycznej dzielnicy Ipanema w Rio de Janeiro, która znana jest dzięki niezwykłemu zapałowi a szaleństwu. Wzdłuż tej dzielnicy prowadzi wspaniała plaża Ipanema Calçadão, która jest miejscami brukowana specyficznym wzorem, ten wzór znajdziesz również na podeszwie lub na wkładce tych stylowych butów plastikowych. To tylko tak dla przypomnienia. 

Buty Ipanema wyprodukowane są z przyjemnego plastiku Flexpand, który jest nie tylko miękki, odporny a elastyczny, ale przede wszystkim w 100% nadający się do ponownego przetworzenia. Na dodatek kupisz je w atrakcyjnej cenie. 

Nowa kolekcja butów Ipanema na wiosnę a lato 2019 jest zachwycająca. Pełna ciekawych kształtów, trendy kolorów, ponadczasowego zdobienia a przede wszystkim odpornych produktów, które będziesz z radością nosić podczas niejednego sezonu letniego. Polubisz je podczas wakacji, ale również podczas zwykłego noszenia do pracy, do miasta, na wycieczki, ale na przykład też na siłownię. 

sandály Ipanema

žabky Ipanema 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?