−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 37 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa kolekcja sportowa Desigual właśnie dla nas w Different.cz!

  %11. %03. %2014      Ze świata mody

Witaj w narodzinach nowej kolekcji sportowej Desigual dla kobiet, którą wyłącznie dla Ciebie przedstawiamy jako pierwszą w Czechach. Ta sportowa kolekcja Desigual jest największą niespodzianką w tym roku i jest przeznaczona dla kobiet kochających sport i kolor oraz w Desigual . Dzięki tej kolekcji będziesz stylowy w każdym sporcie, a kobiety tego chcą;)

Obuwie sportowe Desigual www.DifferentFashion.cz Obuwie sportowe Desigual www.DifferentFashion.cz

Kolekcja została zaprojektowana we współpracy z projektantami i fabrykami światowych marek sportowych, takich jak Nike lub Reebok i jest wysokiej jakości. Maty używane w kolekcji Desigual Sport są najlepsze, jakie oferuje obecna technologia w branży sportowej.

Desigual Sport grał wszystkimi kolorami, a elementy są zarówno modnie "podróżowane" i przyzwoite, więc wszystkie kobiety znajdą swoje. Asortyment produktów jest szeroki i niezależnie od tego, czy wybierzesz kurtkę, t-shirt, legginsy, szorty, buty czy torebkę Desigual, będziesz tęsknić.

Desigual Sneaker Dancer na www.DifferentFashion.cz Desigual Sneaker Dancer na stronie www.Different.cz

Buty sportowe Desigual to miękkie, wysokiej jakości buty wykonane z przewiewnego materiału w oryginalnych, kolorowych kolorach. Desigual stworzył buty w kilku głównych typach. Nadają się szczególnie do biegania, tańca, różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności w pomieszczeniach.

Desigual podzielił buty na 4 grupy w zależności od rodzaju sportu. Buty Speed ​​Up są wykonane specjalnie do biegania. Jeśli spędzasz najwięcej czasu w centrach fitness, z pewnością docenisz buty o nazwie Full Gym. Dla miłośników tańca są wyższe buty do kostki o nazwie Dancer, a innym typem są klasyczne buty do chodzenia o nazwie One Way, który jest również neutralny i wybrany do wszelkiego rodzaju ruchu i sportu.

Desigual Sport www.DifferentFsahion.cz Desigual Sport www.Different.cz

Więc wybierz te wyjątkowe sportowe Desigual z nowej kolekcji i bądź inny w sporcie;) WEJDŹ DO KOLEKCJI DESIGUAL SPORT

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?