−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 25 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa marka! Blutsgeschwister

  %27. %08. %2019      Ze świata mody

Na pokładzie "differenta" przywitaliśmy nową markę, której imię nie pochlebia uchu, ale z pewnością podpowiada skąd marka pochodzi a przede wszystkim jej znaczenie jest bardzo przyciągające. Ponieważ jego tłumaczenie to "siostry rodzone". Ta marka kryje w sobie nie tylko miłość pomiędzy rodzeństwem, ale również urok mityczny, któremu nie można się oprzeć.

Blutsgeschwister

Urodzona w 2001 roku w sąsiednich Niemczech, stawia na wyrazistość a dostępność dla swoich klientów. Nie podlega trendom modowym, ale stwarza sobie swoje własne! Unikatowe modele, od sukienek, po koszulki, leginsy a kurtki, wyprodukowane są ze starannie wybieranych materiałów wysokiej jakości a cieszy się certyfikatem Fair Wear Foundation, organizacji, która wspiera poprawne a sprawiedliwe warunki pracy w zakładzie odzieży.  

Symbole w logo marki Blutsgeschwister pokazują a udowadniają miłość, z którą został wyprodukowany każdy model, wiarę w siebie, niezmienność, wierność a zdrowe podejście do życia. Podczas produkcji bierze się pod uwagę ekologia a nikdy nie wykorzystuje się materiałów zwierzęcych. 

Blutsgeschwister

Każdy krój będzie Ci pasować jak ulał a materiał dosłownie otuli Twoje ciało i duszę. 

Wybrane kolorowe połączenia lub wzory mogą wydawać się za bardzo szalone a rzucające się w oczy, ale uwierz w to, że właśnie to jest ten czar Blutsgeschwister! Nigdy nie wtopi się w tłumu, a nigdy jej nikt nie przeoczy. Podkolekcje są za każdym razem opracowane takim sposobem, aby poszczególnie mogły być łączone ze sobą, nie tylko ze zwykłymi produktami z Twojej garderoby a przede wszystkim, wszystkie produkty mają swoją historię, które wyczerują Ci uśmiech na twarzy.

Załóż tę niekonwencjonalną sukienkę Blutsgeschwister, uroczą spódnicę lub funkcjonalną kurtkę/płaszcz softshell a na pewno nie skończysz u jednego produktu! 

Blutsgeschwister

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?