−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowa Scotch & Soda, będziemy trendy!

  %04. %01. %2018      Ze świata mody

Nowe kolekcje trafiają do naszych magazynów jako lawina. Scotch & Soda jest zachwycony kolorami, które wywołują radosny uśmiech na naszych twarzach. T-shirty, bluzy i kurtki pokochają Ciebie i Twoją bliską połowę na pierwszy rzut oka.

Panie mają pierwszeństwo, więc patrzymy na stylowe bluzy, które są wygodne i nieodzowne.
Sportowe kroje, nawet z kapturem, nadają się nie tylko do aktywnych chwil. Możesz także odpocząć, zrelaksować się z przyjaciółmi, wycieczkami, świętami lub obowiązkami służbowymi, więc jeśli Twój ubiór nie jest mały lub obowiązkowy :-)

Jasny odcień łososia, szara rewitalizacja z charakterystycznym różowym lub drobnym proszkiem z tropikalnym nadrukiem dłoni - czy czujesz tę wiosnę w powietrzu? Szkockie koszule Soda dosłownie Cię ubiorą!

Bluza ze szkocką i sodą


Kolekcja z tej kolekcji to niewątpliwie ta bluza / kamizelka! Aby spojrzeć na prosty kawałek, który ukrywa ulubione 2v1 . Obydwie części, kremową bluzę i szarą kamizelkę można połączyć osobno. Bluza Scotch & Soda jest indywidualnie dość elegancka, dzięki uroczym chanelom na szyi, kamizelka jest bardziej swobodna, z głębokimi skrzydłami i kapturami.

Bluza ze szkocką i sodą

Czy lubisz bomby? Więc trzymaj się z dala! Ta kurtka Scotch & Soda jest zielona, ​​dosłownie. Wiosenne, świeże, zielone odcienie dodają jej otuchy i nie powodują nikogo w tłumie.

Bomber Scotch & Soda


Oczywiście marka nie zapomina nawet o mistrzach. T-shirty z linii Scotch & Soda są wykonane z przyjemniejszego materiału, a zabawne warianty kolorów są niezwykle wygodne, a panowie mogą przyjść wszędzie.

męska koszulka ze szkocką i sodą

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?