−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 48 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowe akcesoria modowe Calvin Klein

  %06. %09. %2017      Ze świata mody

Czy podoba Ci się marka Calvin Klein i wiesz, że nowe akcesoria modowe trafiły właśnie do naszego sklepu? Można powiedzieć, że marka odzieżowa Calvin Klein jest już fenomenem, więc mamy zaszczyt przedstawić jej gorące wiadomości. Torebki, torebki wielofunkcyjne, dwustronne, torby męskie, portfele, szaliki lub taśmy, takie jak w naszym sklepie internetowym teraz i tutaj. Wyobraźmy sobie najlepsze z nich.

Torebki Calvin Klein

Być może największym ręcznikiem jest ta wyjątkowa metaliczna torebka Calvina Kleina w brązowym designie . Ma ogromną zaletę - pasuje absolutnie do wszystkiego. Niezależnie od tego, czy nosisz złoto, srebro, kamienie szlachetne, czarne, brązowe lub metalowe buty, czy kolorowe trampki Converse , możesz zabrać je ze sobą. Posiada wiele wewnętrznych kieszeni, nawet odpinany i regulowany pasek. Możesz więc nosić go zarówno w dłoni, jak i jako crossbody .

brązowa metaliczna torba Calvin Klein

Wielofunkcyjna torebka Calvin Klein

Wśród innych najlepszych kawałków, oczywiście, ta niebieska róża. Jest dwustronny, a zamiast jednego, masz dwie torebki i to się opłaca. Torebka jest ze skóry ekologicznej, miękka i przestronna, dzięki czemu pasuje również i jako bonus - ma mniejszą, wyjmowaną walizeczkę na klucze lub telefon komórkowy, ale może też służyć jako mały portfel.

dwustronna torebka Calvin Klein

Portfel Calvin Klein

Drogie Panie, przedstawmy wam ten wyjątkowy, przestronny, praktyczny i bardzo ładny portfel Walvina Calvina Kleina w nieśmiertelnym kolorze wina. Portfel jest przejrzysty, dzięki czemu można w nim podzielić swoje karty, papiery, pokwitowania, banknoty i łuki.

Portfel Calvina Kleina

Szalik Calvin Klein

Do ulubionych akcesoriów należą niewątpliwie szale i chusty i nic dziwnego. Szalik może zmienić strój, ożywić go i rozgrzać. Chcemy więc założyć ten luksusowy szalik Calvin Klein w interesującym kolorze, który jest naprawdę dobry na wszystko.

Szalik Calvin Klein

Pas Calvin Klein

Jeśli jesteś jednym z ukochanych kochanków, to ten czarny z logo Calvin Klein jest dla Ciebie oczywistym wyborem. Nie należysz do ich użytkowników, wierzymy, że zaczniesz od tego kawałka. Zespół wykona niezwykłe, zwykłe spodnie, a ogólne wrażenie twojego stroju będzie zupełnie inne.

pasek Calvin Klein

Męskie akcesoria Calvin Klein

Nawet dla dżentelmenów wybraliśmy najlepsze kawałki i mamy wspaniałą męską torbę z monogramem CG w kolorze brązowym. Do tego crossbody, na pewno nie będziesz się wstydzić odzieży męskiej, możesz ją wyposażyć w męski portfel Calvina Kleina, a ogólny strój podkreśli blizny projektanta tej samej marki

męska torba Calvin Klein

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?