−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 53 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowe buty Zax są tutaj

  %12. %05. %2016      Ze świata mody

Maj jest w połowie wiosny i wiosny. Wszędzie pełno kwiatów, kolorów i najnowszych elementów mody. To właściwy czas, aby wybrać najlepsze i najwygodniejsze buty na ten sezon. Nie pozwól, aby wygodna balerina była w dobrym stylu? Jesteś na właściwym adresie;) Załadowaliśmy dużą liczbę nowych butów o nazwie Zaxy.

Buty Zaxa oferują piękną kobiecą i dziecięcą kolekcję balerinek , żab i sandałów. Nie tylko są piękne, ale też niezwykle wygodne. Może być świetnym, plastikowym materiałem, który jest przyjemnie miękki, wygodny i elastyczny, dzięki czemu może pięknie dopasować się do kształtu każdej nogi . Plus, ta miękka wkładka ... to jest dobre dla twoich stóp. My w Innym już się w nich zakochaliśmy, więc nie możemy ci wybaczyć, że możesz je sobie wyobrazić.

kule Zaxy

Możesz wybierać spośród wielu opcji. W tym momencie najbardziej podobała ci się baletnica o nazwie Start Fem , ozdobiona pięknym kwiatkiem na czubku buta . Możesz kupić te balerinki w kolorze czarnym, body, różowym lub żółtym. Ale mamy kilka innych wiadomości, które naprawdę są tego warte.

Jednym z najciekawszych butów Zaxa jest także Gift Fem . Te buty mają pustą piętę, która tylko trzyma pas. Ich dekoracją jest uroczy łuk, złożony z dwóch kolorów. Na przykład, baleriny ciała mają miski wzbogacone o stylowy kolor łososi .

kule Zaxy

Świetnym chwytem mogą być również stylowe klapki. Klin ma 8 centymetrów wysokości i przypomina korek poplamiony różnymi pastelowymi kolorami . Klapki Zaxa są dostępne w kolorze czarnym i białym.

Możesz również znaleźć inne piękne modele w sekcji butów damskich . Balerinki w motyle, sportowe i eleganckie . Japonki przypominające eleganckie pantofle nawet z dużą, sznurowaną wstążką.

Kolejną niesamowitą rzeczą w butach Zaxa jest kolekcja dziecięca i dziewczęca . Buciki dziecięce są niezwykle urocze, więc polubią nie tylko Ciebie, ale także Twoją małą miłość.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?