−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowe Crocs Ballerinas, Amazing Culito i O Bag - Te muszą mieć kawałki wiosny 2018

  %21. %03. %2018      Ze świata mody

Czy pytasz, jakie modne ubrania nie powinieneś przegapić w swojej słonecznej garderobie? Wiemy o tym, a my z przyjemnością ci to wyjaśnimy, ale bla! Pamiętaj, że poniższe ustalenia są bardzo niebezpieczne, ponieważ nie będziesz wiedział, co zrobić wcześniej. Ale mamy też radę, dostaniemy coś od każdego i od wszystkich naraz. Mamy więc wskazówki dla trzech podstawowych marek, które uważamy za absolutnie niezbędne, nie tylko w tym roku w sezonie słonecznym!

Crocs

Amerykańskie buty używamy tylko w ogrodzie? Więc zapomnij! Najbardziej wygodna i piękna kolekcja pięknych balerinek i sandałów CROCS, których NIE POTRZEBUJESZ . Buty Crocs stają się coraz bardziej popularne i nie ma się czym dziwić. Nie są już tylko drewniakami, ale także luksusowymi butami, klapkami, klapkami lub balerinami. I w różnych wzorach, które podlegają aktualnym trendom mody.

crocs

Culito z Hiszpanii


A jeśli nie boisz się hiszpańskiego temperamentu , kolorów i oryginalności , pierwszymi promieniami słońca będzie CULITO Z HISZPANII . To są sukienki, których nie umknie, dosłownie. Marka znana jest z nietypowych cięć z jeszcze bardziej nietypowymi motywami. Suknie Culito naprawdę nie powinny zabraknąć w twojej garderobie. Tegoroczna kolekcja również podlega aktualnym trendom. Poszczególne elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a każdy z was zostanie zapytany, ponieważ nie będziecie chodzić z tłumem.

culito z Hiszpanii

O torba

Włoski projektant silikonowy, który nosi tak dobrze, że powrót do "zwykłych" torebek jest bardzo skomplikowany! UTWÓRZ NOWĄ TORBA lub nowy "stary" zestaw z nowymi akcesoriami, co jest ogromną korzyścią tej marki i możesz zmieniać poszczególne elementy zgodnie z nastrojem, stylem, strojami i gustem.

O torba

Możesz także zainspirować się naszym wideo na Different TV!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?