−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 49 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowe logo Desigual przewróciło się o 180 stopni

  06. 08. 2019      Ze świata mody

Marka Desigual w Barcelonie przedstawiła wiele nowości a my byliśmy tego częścią. Tę największą nowością jest całkowicie nowe logo, które przewrócone jest o 180 stopni. Desigual chce tym pokazać, że od zawsze jest w 100% inny. A teraz udowadnia to również swoim logiem.


Marka zatrudniła nowego szefa marketingu, którym został Guillem Gallego. Ten koleś z ogromnym doświadczeniem na przykład z firmy Nike postanowił wnieść do całego działania marki Desigual nowy świeży wdech.

Desigual na przykład usunął wszystkie swoje posty na Instagramie, który obserwuje prawie 1 milion ludzi a zaczyna tak nowa era.

"Desigual to figlarność a kreatywność. Desigual znaczy spoglądać na życie zawsze z innego punktu widzenia. Więcej ryzykować a nie bać się czasami wyjść ze swojej przestrzeni komfortowej. A co więcej może to wszystko pokazać niż to, że weźmiemy nasze logo a obrócimy go na drugą stronę." powiedział odnośnie rebrandingu loga nowy szef marketingu Gallego. 

Ciekawą częścią przedstawienia nowego loga było rozdanie słuchawek wszystkim obecnym handlowcom z całego świata, kiedy wszyscy wspólnie sobie zaskakali a zatańczyli przed główną siedzibą marki na plaży w Barcelonie. "To było ogromnie silne doświadczenie, widzieć dziesiątki osób w sukienkach a garniturach, którzy są przedstawicielami marki Desigual w różnych krajach świata od Rosji po Kanadę, jak wspólnie ze słuchawkami na uszach skaczą na bosaka w piasku na plaży przed główną siedzibą." powiedział Milan Polak, właściciel sklepu internetowego Differenta.pl.Desigual uważa, że wyrósł ze swoimi klientami. Co jest wspaniałe, ale spowodowało to oderwanie się od młodszej grupy docelowej. A to jest główny powód do tej zasadniczej zmiany.
Desigual natychmiast nawiązał współpracę z ciekawymi osobowościami ze świata mody. Lub na przykład z marką Ecoalf, która produkuje na przykład z plastiku wyciągniętego z morza. A także marka rozszerzyła ilość akcesoriów modowych, ponieważ uświadamia sobie, że torebki Desigual są jednym z najbardziej ważnych artykułów.

Přehlídka kolekce SS20 - Desigual

Na tak odważny krok nie odważy się każdy, dlatego już tylko dzięki temu wierzymy, że marka Desigual uzyska serca wielu nowych fanów na całym świecie.

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?