−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowość Butterfly Twists Shoes Kolekcja Jesień / Zima 2017

  10. 10. 2017      Ze świata mody

Ta londyńska marka Butterfly Twists nie pojawiła się w świecie mody przez przypadek. Tak było 10 lat temu, czwórka przyjaciół poznała ludzi i, tak jak w przypadku męskich części, postawili zakład. Karą dla przegranych było spędzenie zbliżającego się piętnastopięciocentówki. Wiemy, że opowiedzieliśmy ci historię przynajmniej raz, ale to ci nie przeszkadza i nie zaszkodzi ci przypomnieć. Poza tym linie te mogą czytać ci, którzy nie słyszeli o marce. Więc ugotuj lub zamów kawę i czytaj dalej.

Niefortunna osoba próbowała, jak wiele kobiet, które spędzają wiele godzin w piętach cierpi. Tak więc wpadł na pomysł, który zwrócił się do ludzi z całego świata. Zdał sobie sprawę, że kobiety po prostu potrzebują butów do biegania po mieście, do pracy, na spotkania, ale także do koszmarów sennych , a on stworzył buty, które są niezwykle wygodne i wyjątkowo wygodne.

Więc przyjaciele zebrali głowy i tak powstała marka Butterfly Twists . Marka obuwia z lekkimi skrzydełkami motyla. Wyobraź sobie, że masz trudny dzień przed tobą na wysokich obcasach. A potem wyobraź sobie, że nawet w małej torebce wkładasz małą torbę z całkowicie stylową i zeskrobaną baleriną. Skręt motyla zostanie wyciągnięty, kiedy tylko go potrzebujesz.

Wszystkie buty mają bardzo miękką wkładkę z pamięcią, dzięki czemu możesz spędzić w nich wiele godzin przez cały dzień. Są wygodne, wygodne na nogawce i dodatkowo wyrafinowane wzornictwo. Trzeba powiedzieć, że każda kolekcja podlega aktualnym trendom mody, a teraz przyjrzymy się tegorocznej "jesieni / zimie 2017".

Butterfly Twists Ballerinas

Wspaniała wiadomość - wskazówki zostały zwrócone! A marka modowa Butterfly Twists nie została pozostawiona. Ponadto łączyła sproszkowane, różane złoto i wężowe motywy w różnych kształtach, które po prostu się nie pomyliły. Balerinki nadają się zarówno do eleganckich, jak i sportowych strojów. Są miękkie, lekkie i niezwykle wygodne.

Skręca motyla

Skręca motyla

Skręca motyla

Rowerzyści lub kostki muszą mieć MUSI MIEĆ kawałki, których nie powinieneś przegapić w swoim bucie. Wprowadzamy więc wyrafinowane, wyrafinowane i bardzo wygodne Butterfly Twisty w modnym wełniano -armijskim stylu. Te samoprzylepne podkładki są dopasowane do każdego stroju. Niezależnie od tego, czy jest to kolor czy monochromatyczny

Skręca motyla

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?