−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Nowości Anekke nadeszły! Kolekcja FW19

  30. 09. 2019      Ze świata mody

,,Sen. Piękny. Taki, z którego nie chcesz wyjść. Sen o miejscach, których pragnie poznać każdy. O romantycznym Paryżu, mieście mody z bogatą historią, w którym przechodzę obok symbolicznej wieży Eiffla, jak i obok eleganckich domów a szyku Francuzek. Wezmę głęboki oddech a zarazem jestem na pustyni a ornamenty zdobionym Egipcie, zachwycona jego kulturą a tajemniczem. Niewiarygodne..." 

To ale nie jest sen, to jest rzeczywistość. Rzeczywista kolekcja marki Anekke na jesień/zima 2019, zainspirowana Paryżem a Egiptem, ich charakterystyką a czarem. Miej kawałek świata również u siebie w domu, na swojej torebce, portfelu lub na przykład parasolu...

kabelky Anekke

Kolekcja Couture - dla duszy romantycznej

Akcesoria Anekke Couture składają wyrazy szacunku modzie francuskiej kobiecości a stylowi. Elegancją oddychają modele, które podzieliły się do dwóch podkolekcji, a to La Butique a La Vie Chic

Wybierać możesz nie tylko z nowych wzorów, ale również rodzajów, jeżeli mowa o kształtach. Modele Couture są w jasnych odcieniach z popularną lalką Anekke w uroczym francuskim wykonaniu. Nie brakuje ani detalów, które zapierają dech w piersiach, jako jest wyraźne pikowanie, łańcuchy włączone do uchwytów lub breloczki z włochatą kulką we wiśniowym kolorze.

Nowością są zamszem ożywione torebki z ogromną kokardą na karabinku, z motywem butiku paryskiego lub wieży Eiffla zanurzonej do czarnej nocy.

Anekke kabelky

Kolekcja Egypt - dla duszy podróżniczej

Inspirująca a zainspirowana przygodą w Kairu, plażami piaszczystymi a niewiarygodną kulturą. Na torebkach z różnych materiałów pozostawisz swoje oczy. Są pikowane nitkami błyszczącymi z haftowaniem, które przypominają freski egipskie lub drogie kamienie. 

Na design tej kolekcji zasadniczo wpłynęły tuniki egipskie, muśliny lub sukienki a wzory na tle każdego akcesorium niesie nazwę ExploraI (na granatowych modelach z lalką) lub Arabescos (na złotawo brązowych produktach). 

Każdy sen o podróżowaniu kończy, dzięki marce Anekke pozostanie Ci kawałek z niego również w Twoim domu. Ze swojego kawałka Paryża lub Egiptu będziesz cieszyć codziennie podczas drogi do miasta, pracy lub na wycieczkę.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?