−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

NOWOŚĆ! Możemy polecić odpowiedni rozmiar odzieży i obuwia

  %23. %08. %2017      Ze świata mody

Podczas zakupów odzieży, obuwia i akcesoriów online jest głównym trendem w ostatnich latach, wiemy, że nie jest łatwo trafić w odpowiedni rozmiar. A ponieważ wiemy, że od jakiegoś czasu postanowiliśmy coś z tym zrobić. Co by było, gdybyśmy powiedzieli ci, że po prostu nie mylisz się, wybierając rozmiar swoich ubrań lub butów? Nie wierz, tak jest! Niedawno możesz zostać przypisany do SizeID w naszym e-sklepie, co oznacza, że ​​możesz go zmierzyć, zapisać swoje pomiary i nigdy się nie pomylić. Twój rozmiar zostanie automatycznie polecony.

SizeID

Krótko mówiąc, lubimy projekty, które są nieco inne , więc zdecydowaliśmy się powitać nasz projekt SizeID z otwartymi ramionami. Wyobraź sobie przycisk bezpośrednio na karcie produktu, który zaleca najlepszy rozmiar.

Procedura jest łatwa, najpierw wybierasz najpiękniejszą sztukę i kliknij przycisk RECOMMEND SIZE , aby wybrać rozmiar. Zobaczysz prosty arkusz kalkulacyjny, w którym podajesz stawki w ciągu kilku sekund, a następnie kliknij przycisk Potwierdź i polecaj rozmiar . Możesz zapisać swój materiał filmowy, aby ułatwić Ci następną wizytę.

sizeID

sizeid

Jeśli utworzysz własne konto, możesz dodać nawet swoich bliskich, dla których chcesz kupić. Możesz po prostu zarejestrować się poprzez swoje konto na Facebooku;) Następnie kliknij kartę produktu na stronie www.different.cz na "RECOMMEND SIZE" i nie ryzykuj już więcej i bądź inny!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?