−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

O bag - nowe kształty, nowe kolory

  07. 09. 2018      Ze świata mody

Plastikowe torebki włoskiej marki O bag, które kochamy i nienawidzimy. Ale przede wszystkim kochamy. Mamy dla Ciebie nowe trendy, nowe kształty, które polubisz od pierwszego wejrzenia. Tegoroczny sezon przyniósł kilka nowych kolorów i nietypowych kształtów, których nie powinno w Twojej kolekcji O bag brakować. Oprócz klasycznych body STANDARD i MINI, możesz wybierać z mniejszych crossbody produktów. Jako są O Moon, O Moon Light i O Swing. Jeśli lubisz większe torebki, na pewno oczaruje Cię O Urban, O Twist lub O Beach. 

O Bag Standard

Popularny kształt body O bag Standard założył na siebie w tym roku wiele nowych kolorów. Jako jest Pink, Cobalto, Sangria, Mela, Melanzana, Verde Scuro, Coral lub na przykład Becco Doca i wiele innych. Zaletą tych kolorów jest to, że pasują do wszystkich uchwytów i organizerów. Na dodatek ożywią nawet na pierwszy rzut okiem nudny outfit.

O bag Standard Pink

O Moon a O Moon Light

O Moon a O Moon Light, są większe i mniejsze crossbody. O Moon możesz nosić tylko w ręce. Co pasuje nawet do bardziej eleganckich outfitów. Dlatego O Moon jest o trochę większa niż body O Moon Light. Ma specjalne uchwyty plastikowe, które włożysz bardzo łatwo do otworu i torebka jest przygotowana. Dziurki na body Moon znowu wypełnisz korkami plastikowymi. Do obuch body należy także organizer w odpowiednim kształcie i regulowane crossbody paski. 

O bag O Moon Smoke Pink

O bag O moon light

 

Brush

Body Brush już na pewno znasz. Chodzi o specjalnie przystosowaną powierzchnię body Standard, która jest bardziej grubsza w dotyku. Tegoroczna kolekcja przyniosła nawet body O Brush piękne trendy kolory, jako na przykład Aqua, Salvia lub Albiccoca. 

O bag Brush Aqua

Matelassé

Jeśli już masz w domu piękną kolekcję torebek O bag, w takim razie mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Body Matelassé z edycji limitowanej ze specjalnie przystosowaną powierzchnią, która zdobiona kamyczkami sprawia wrażenie luksusu, elegancji i nietradycyjności.

O bag Matelassé Stud Nero

 

To była tylko odrobinka nowości. Rzuć okiem na całkowicie nowe produkty, właśnie tu i teraz! O bag przedstawia Beach, O Twist, O Swing i Urban body, które będą Ci sprawiać radość. 

Beach

 

O bag Beach Sangria

O Twist

O bag O Twist Aqua

O Swing

O bag O Swing Bluette

Urban

O bag Urban Cedro

 

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?