−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 48 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

O bag - Nowe produkty modowe 2019

  %18. %02. %2019      Ze świata mody

Popularna marka włoskich torebek O Bag dotarła już do kobiecych rąk na całym świecie. Przyznajmy sobie, że na torebkach O bag można się uzależnić. Że mimo tych 10 odcieni, które mamy w swojej kolekci, cieszymy się również z każdej nowości. Torebki O bag mają minimalnie jedną wspaniałą zaletę, możemy je sobie składać same, na podstawie własnego gustu i kolekcję tak poszerzać. Jakie kolory a kształty są teraz na top liście? Chodźmy się temu przyjrzeć. 

Aktualnym trendom modowym dominuje kolor żółty a podobne odcienie. Dlatego nie trzeba się dziwić temu, że współczesnym ,,hot" kolorem jest Curry. Ten kolor nie tylko ożywi każdy outfit, ale również można go bardzo łatwo połączyć z czymkolwiek. Czy wybierzesz do niego czarne uchwyty ze skajki lub białe liny, będziesz wyglądać wspaniale. 

A jakie kształty body torebek O Bag są teraz top? O Bag O Square, O´50, O Twist lub na przykład Urban. Aczkolwiek od pierwszego wejrzenia może wyglądać, że torebka O Twist jest tylko na plażę, uwierz w to, że pasuje również do zwykłego noszenia. Możemy z pewnością stwierdzić, że zachwyci Cię maksymalistyczny kształt Urban, który różni się od body Standard rozszerzoną górą. Ten elegancki kształt wspaniale dopasujesz na przykład do outfitu business. Bez zwątpienia zachwyci Cię również owalny kształt O´50 lub w przeciwnym razie plecak O Square.

kabelka O Bag

kabelka O Bag

kabelka O Bag

 

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?