−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 159 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

O BAG OUTFITY

  04. 02. 2019      Different TV CZ / SK

Torebki O torba

Czy nie mogłeś się doczekać nowego odcinka tak samo jak my? Więc brawo. Narodził się nowy odcinek DifferentTV i jest nieco niekonwencjonalny. W pierwszym odcinku Nowego Roku przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak dopasować swoją torbę O do swojego stroju.

Na pewno znasz włoskie torebki O bag. Są oryginalne, zmywalne, lekkie ... Mają po prostu wiele zalet, o których mówiliśmy niezliczoną ilość razy w poprzednich odcinkach DifferentTV. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie, jak sprawić, by te torebki były prawdziwym modnym produktem, który będzie mógł konkurować z najlepszymi markami.

Dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, które mogą Cię zainspirować. Dlatego stworzyliśmy cztery zupełnie różne stroje - sportowe, eleganckie, oficjalne / biznesowe i sportowe. Następnie wybraliśmy odpowiednie kombinacje kolorów torebek O bag i praca została wykonana.

A teraz to zależy od ciebie. Ale po obejrzeniu naszych filmów wierzymy, że nie boisz się czegoś innego, niekonwencjonalnego. Nie martw się kombinacją i po prostu bądź inny.

Czekamy na Wasze reakcje na Facebooku, Instagramie lub po prostu napisz do nas e-mailem. Będziemy szczęśliwi Baw się dobrze i ciesz się pięknym śniegiem.

O worek

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?