−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 52 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

O BAG OUTFITY

  %04. %02. %2019      Different TV CZ / SK

Torby Handbags O bag

>

Czy wyczekujecie nowego odcinka tak samo jak my? No cóż, hurra. Nowy odcinek DifferentTV już jest, i to w nieco niekonwencjonalnym wydaniu. W pierwszym odcinku w nowym roku przedstawiamy porady, jak dopasować Cables O Bag do swojego stroju.

>

Włoskie torebki marki O bag z pewnością są Ci dobrze znane. Są one oryginalne, zmywalne, lekkie... W skrócie, mają one wiele zalet, o których mówiliśmy niezliczoną ilość razy w poprzednich odcinkach DifferentTV. Ale dzisiaj, mamy cię pokryte na jak włączyć te torebki do prawdziwej fashion kawałek, które mogą konkurować z nawet najlepszych marek.

>

W związku z tym przygotowaliśmy kilka wskazówek dotyczących strojów, które mogą Cię zainspirować. Stworzyliśmy zatem cztery zupełnie różne stroje - sportowy, elegancki, formalny/biznesowy i sportowy. Następnie dobraliśmy odpowiednie kombinacje kolorystyczne worka O i praca została wykonana.

>

A teraz to już całkowicie zależy od Ciebie. Ale po obejrzeniu naszego filmu wierzymy, że nie będziesz się bał zrobić czegoś innego, niekonwencjonalnego. Nie bój się kombinacji i po prostu bądź Różny.

Czekamy na Wasze reakcje, czy to na Facebooku, Instagramie, czy po prostu podrzućcie nam maila. Będziemy zachwyceni. Życzymy miłego dnia i cieszymy się pięknymi, śnieżnymi prysznicami.

O torbie

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?