−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 52 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Obag - torebki, które pokochasz!

  11. 05. 2015      Ze świata mody

Niezastąpioną częścią codziennego życia kobiety jest wyraźnie torebka. Przez cały czas przewozimy torebki , zarówno duże, małe, jak i crossbacki. Podstawową zasadą jest to, że torebka powinna dostroić się do butów. A jeśli mamy kilka par butów, mamy również kilka torebek. Problem pojawia się jednak, gdy przenosimy rzeczy z jednej torebki na drugą rano i zapominamy o kluczach lub portfelu. Dlaczego zmieniamy nasze torebki i nie zakładamy tylko jednego, więc nie mamy takich kumpli? Chcemy być "w" i chcemy, aby nasz strój był idealnie dopasowany.

Źródło: www.fullspotmarket.ca Źródło: www.fullspotmarket.ca

Ale mamy świetne rozwiązanie. Wyobraź sobie torebkę, którą sam zbudowałeś i możesz dowolnie zmieniać jej części, a możesz po prostu przenieść swoją podstawową torbę z jednego ciała do drugiego, a nie musisz dodawać swoich "skarbów" indywidualnie, mówiąc o włoskiej torebce marki OBAG , dzięki stylowym wariantom uchwytów, wewnętrznej aranżacji i kilku odcieni kolorów, możesz dosłownie stworzyć wymarzoną torbę.

Obag - różowa torebka z uchwytem w stylu liny Obag - różowa torebka z uchwytem w stylu liny

Torebki Obag wykonane są z wysokiej jakości materiału silikonowego, dzięki czemu są łatwe do mycia i wyglądają stylowo i luksusowo. Możesz łączyć torebkę ze swoimi upodobaniami. Każdego dnia możesz zmieniać uchwyty lub uchwyty na ciele. Istnieje kilka rodzajów uchwytów - sznur, skóra ekologiczna lub skóra. Istnieją również warianty toreb do przechowywania wewnętrznego, więc Twoja torebka może wyglądać inaczej na co dzień. Manipulacja przy użyciu torebki jest bardzo prosta i szybka.

Wszystkie akcesoria można zamówić w naszym e-sklepie: KABLE OBAG . Na przykład czarny korpus torebki można łączyć z czarną torebką i złotymi uchwytami.

Możesz też eksperymentować z kolorami i zdobyć uroczą kolorową torbę na płótnie z wiosennymi motywami kwiatowymi lub kolorową rączką.

Manipulacja przy wykonywaniu Obag jest naprawdę łatwa. Umieść torbę i uchwyty na korpusie za pomocą gwintów, co zajmuje tylko kilka sekund.

Nie bój się eksperymentować i wybieraj akcesoria według swojego gustu i nastroju, a następnie po prostu połącz i zmień akcesoria i kolory nadwozia. Torebka Obag to prawdziwy hit w tym sezonie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na zakupy, do pracy, do szkoły czy na plażę, będziesz stylowy. Obag może łatwo dostosować się do ciebie. Czego więcej można chcieć od niezastąpionej torebki? Bądź inny;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?