−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

"Od stóp do głów" - zestaw Desigual Paulina inspirowany kolorowymi kolibrami

  %09. %02. %2014      Ze świata mody

Na zewnątrz było więcej wiosny niż zimna i nie można się doczekać kolorowych kolorów? Proponujemy Ci serię akcesoriów z nowej kolekcji Desigual Spring / Summer 2014, pełnych świeżych i kolorowych wzorów pełnych zabawy. Motywy Pauliny są pełne kwiatów, mandali i liczb pierwszych to głównie kolorowe ptaki.

Seria Paulina obejmuje 3 torebki o różnych rozmiarach i kształtach, 2 rodzaje portfeli i 2 szaliki.

Desigual Bowling Mirror Paulina Bowling Mirror Paulina źródło: www.DifferentFashion.cz

Kręgielnia Paulina to charakterystyczna kolorowa torebka Desigual z brązowymi wstawkami ze skóry ekologicznej. Torebkę można nosić w dłoni lub na ramieniu. Główna kieszeń ma zapięcie na suwak i kilka mniejszych kieszeni w środku. Z przodu tej torebki Desigual są błyszczące nadruki, opaska na oko i dwie mniejsze kieszenie zapinane na suwak.

Bandolera Paulina źródło: www.DifferentFashion.cz Bandolera Paulina źródło: www.differentfashion.cz

Bandolera Paulina - praktyczna krzyżówka Desigual z kombinacją tkaniny i brązowej skóry. Główna kieszeń ma zapięcie na suwak i kilka mniejszych kieszeni w środku. Z przodu torebki znajdują się dwie mniejsze kieszenie na drobiazgi i ozdobna łatka. Za pomocą pasków możesz zmienić rozmiar swojej torebki.

Newtokyo Paulina źródło: www.differentfashion.cz Newtokyo Paulina źródło: www.differentfashion.cz

Newtokyo Paulina - wesoła torebka Desigual o wyrazistych kolorach i brązowych detalach ze skóry ekologicznej. Torebka jest przeznaczona do noszenia w ręce lub na ramieniu. Główna kieszeń ma zapięcie na suwak i kilka mniejszych kieszeni w środku.

portfel Paulina źródło: www.differentfashion.cz portfel Paulina źródło: www.DifferentFashion.cz

Portfel Paulina - portfel tekstylny Desigual z brązowymi wstawkami ze skóry ekologicznej. Portfel ma zapięcie na suwak na obwodzie, ma 10 przegródek na karty i miejsce na dodatkowe dokumenty. Mała kieszeń ma zapięcie na suwak. Wymiary tego portfela Desigual: 20 cm x 10 cm x 3 cm.

portfel Indie Paulina źródło: www.differentfashion.cz portfel Indie Paulina źródło: www.DifferentFashion.cz

Indyjski portfel Paulina - jest również wykonany z tkaniny, ma elementy ze skóry ekologicznej, a główne zapięcie jest na patencie. Wewnątrz znajduje się 13 przegródek na karty i dwie przegródki na inne dokumenty. Mała kieszeń jest odczepiona z zapięciem na suwak. Wymiary tego portfela Desigual: 20 cm x 11,5 cm x 3 cm.

Szalik Paulina źródło: www.differentfashion.cz Paulina Scarf Źródło: www.DifferentFashion.cz

Paulina Scarf - Kolorowy szal o większych rozmiarach z geometrycznymi motywami mandali i kwiatów. Rozmiar szalika to 200 x 100 cm

szalik Cuello Paulina źródło: www.differentfashion.cz szalik Cuello Paulina źródło: www.DifferentFashion.cz

Szalik Cuello Paulina - damski szalik w okrągłym kształcie marki Desigual. Barwy wesołych letnich stworzą Twój wygląd. Wymiary: obwód 200 cm, szerokość 75 cm.
Oba szaliki Desigual są wykonane w 100% z poliestru.

Zobacz także nasz film o tym zestawie Desigual:

Mamy nadzieję, że spodobała Ci się wycieczka Desigual wśród kolibrów, cytrusów i kolorowych kwiatów. Te elementy z nowej kolekcji Wiosna / Lato 2014 są już dostępne na stronie www.DifferentFashion.cz.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?