−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 50 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Odkryj urok starych sukienek

  04. 07. 2014      Ze świata mody

Szlafroki. DVF. Diane von Furstenberg. Zasadniczo są to synonimy. Czy uważasz, że ubrania w stylu vintage świętują czterdzieści lat?

Kultowa sukienka z długimi rękawami Diane von Furstenberg Kultowa sukienka z długimi rękawami Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg stworzył czterdzieści lat temu absolutnie wyjątkową sukienkę w stylu vintage, która wkrótce podbiła świat. Wygodny krój, perfekcyjny krój, który obejmuje wszystkie wady, wszechstronne zastosowanie. Cała ta młoda projektantka, Diane von Furstenberg, włożyła kilka ubrań. Ich edycja jest absolutnie genialna. Możesz regulować dekolt swoich ubrań przez ubierania się tego samego dnia - w upalne letnie dni zwiększysz dekolt, podczas gdy możesz ścisnąć dekolt w zimie prawie do szyi.

Diane von Furstenberg na okładce Newsweeka w sukienkach Diane von Furstenberg na okładce Newsweeka w sukienkach

Kariera Diane wkrótce zaczęła się toczyć, a szlafrok był na całym świecie. Przyznajmy, kto nie jest z nami w domu? A przynajmniej innowacje w starych sukienkach, w postaci różnych kokardek i węzłów w talii?

Pod marką DVF Diane jest nadal aktywna dzisiaj, a tegoroczna letnia kolekcja odbywa się w stylu zmysłowej dziczy i wzorów zwierzęcych. DVF nie są już tylko szlafrokami, ale również społeczną szlafroka, jasnymi płaszczami i nie tylko. Oprócz klasycznych wzorów węży i ​​tygrysów, Diane inspirowała także afrykańskie kolory sawanny lub wzór świeżej żyrafy.

Bright Summer Collection 2014 od Diane von Furstenberg Bright Summer Collection 2014 od Diane von Furstenberg

Proponujemy Państwu kolorową i świeżą alternatywę dla sukienek, w postaci desigualnych letnich sukien w wielu kolorach, z imponującym węzłem w talii. Ciasno zawiązany węzeł "rozbije" matową, delikatną linię sukienek, wyczaruje wąską talię i pasuje idealnie do każdej postaci - tak jak ich klasyczna suknia .

Innowacja klasycznych sukienek typu wraparound - letnia sukienka Desigual w kolorze zielonym Innowacja klasycznych sukienek typu wraparound - letnia sukienka Desigual w kolorze zielonym

Letnia sukienka dla kobiet Desigual Uralet w kolorze czerwonym. Letnia sukienka dla kobiet Desigual Uralet w kolorze czerwonym.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?