−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 131 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

OKOUZLUJÍCÍ KOLEKCE SANTORO LONDON

  27. 05. 2019      Different TV CZ / SK

SANTORO LONDON

W zeszłym tygodniu zanurzyliśmy się w krainę marzeń i fantazji , dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną markę, która Cię zafascynuje i nie tylko . Ta marka jest piękna. Jest wyjątkowy i lubiany przez kobiety na całym świecie. Czy wiesz o jakiej marce mówimy? Dokładnie tak. To nowa kolekcja marki SANTORO LONDON.

Może wydaje ci się tylko snem, jak mogło powstać coś tak pięknego. Nie jesteś sam W 1984 r. Taki sen miał Luccio i Meera Santorovi , ale stopniowo stał się marzeniem W tym samym roku stworzyli swój pierwszy produkt, a rok później weszli na rynek z pierwszą kolekcją, która nazywała się Bang on the Door.

Ale poruszamy się szybko, do 2019 r. Więc 34 lata po tym, jak Luccio i Meera stworzyli swój pierwszy produkt. Ta niesamowita marka przygotowała w tym roku trzy nowe kolekcje. Są to Bee-Loved, Tall Tails i Bubble Fairy. Jeśli te nazwiska nic jeszcze nie mówią, nie martw się. Dlatego Simča i Nikol są tutaj, aby wszystko wyjaśnić.

Oprócz nowych podklas, Santoro London przygotowało również dla Ciebie nowe produkty. Możesz spodziewać się torby na prezenty crossbody, skarbonki lub niesamowitej biżuterii. Mamy też coś dla miłośników pamiętników!

Czy zamierzamy wspólnie eksplorować inną piękną markę? Wierzymy, że nowa kolekcja oczaruje Cię tak samo jak my. Daj nam znać, jeśli jesteś fanem tej marki i jakie masz produkty. Będziemy z tego bardzo i bardzo szczęśliwi!

Cały zespół Different.cz życzy Ci pięknych i miłych dni

TORBY SANTORO LONDON

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?