−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 5 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Outfit Desigual z nowej kolekcji

  %04. %02. %2020      Ze świata mody

Z nowym rokiem przychodzą również nowe kolekcje marek modowych a przynoszą nam już wiosnę w powietrzu. Pierwsze takie jaskółki są od marki Desigual a uwierz w to, że ich zapragniesz!

A uwaga, nie zapomniej o tym, że Desigual przedstawił nowe logo, obrócone o 180 stopni, którym tylko pokazuje, że zawsze był w 100% inny a zamierza przy tym pozostać. Nowością jest nie tylko logo, ale również nowy szef marketingu Guille Gallego, pełen energii a pomysłów, jakimi inowacjami może ta marka zaskoczyć swoich klientów.

Doczekasz się nie tylko popularnych "desigualowskich" motywów a kolorowych połączeń, ale również nowych niezwykłych designów. Każdy uzyska to swoje. Co oczaruje właśnie Ciebie?

Outfit z nowej kolekcji Desigual Wiosna/Lato 2020

Ubierz się do nowego od głowy po pięty. Zaczynamy! 

Jestem stylowa.

Wygodne dżinsyktóre wspaniale pasują to podstawa. My polecamy czarno-szare z błyszczącą aplikacją z którą z pewnością zabłyśniesz podczas każdego kroku, do których wystarczy założyć botki z perełkami, będzie to rewelacja! Wspaniale pasuje również prosta koszulka, którą można bardzo łatwo połączyć a ciekawy żakiet. Nie można zapomnieć ani o akcesoriach! Trendy torebka biodrowa będzie tym odpowiednim! 

Jestem elegancka. 

Sukienka! Taka, która pasuje na każdą figurę a wspaniale pasuje do pracy, na spacer mistem, randkę lub też na przykład do teatru. Do niej torebka elegancka, którą można wziąć do ręki, jak i przez ramię a wisienką na torcie jest chusta Desigual w dobrze dobranym designu.

Jestem romantyczna. 

Ponieważ zima jeszcze tak całkiem nie zniknęła, postaw na sweterek Desigual, z którego ale można skorzystać również podczas wiosennych dni lub wieczorów letnich, po prostu będzie Ci sprawiać radość przez długi czas. A taki wiosenny płaszczyk w kwiatki również jest nie do odrzucenia, jak uważasz?

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?