−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 55 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Płaszcz zimowy. O czym ci opowiedzą?

  27. 01. 2014      Ze świata mody

Mówi się, że pierwsze wrażenie zawsze wiele mówi o człowieku. Chcesz poznać kolor i styl swojego płaszcza dla siebie? Więc czytaj dalej.

Zasadniczo do końca marca, Twój płaszcz będzie najlepszym towarzyszem, aby przejść w dowolnym miejscu. Nie tylko z praktycznego punktu widzenia będzie to główny środek wizualny dla większości ludzi, których spotykasz. Statystycznie pokazano, że pierwsze wrażenie pojawia się w przybliżeniu po 0,6 sekundy. Wasza świąteczna garderoba lub strój towarzyski to dla was najważniejszy strój, ale rzeczywistość jest taka, że ​​zobaczą was tylko ludzie, którzy znają was lub są "społecznie zmęczeni". Jednak dla osób, które nie znają cię osobiście i spotkają się przypadkowo na ulicy, twoja góra będzie jasną definicją. A co z twoim płaszczem mówi ci o tym?

źródło: google.com źródło: google.com

Kaptur z kapturem

Mówi się, że jest to "Piotrusia Pan" w płaszczach. Dla chłopców i dziewcząt, którzy nie chcą dorosnąć, wygląda uroczo i jest idealny, jeśli wykonujesz twórczą pracę, jesteś trochę bohemy lub nastolatka. Wręcz przeciwnie, nie jest to najlepszy pomysł, jeśli budujesz karierę jako elegante w biurze. Dosłownie przytulny kaptur i wiele wymiarowych kieszeni może być praktycznym rozwiązaniem do kupowania koronkowych puszek i czekania na nocny autobus, ale czy to zdjęcie, które chcesz wyświetlić?

źródło: google.com Ale nawet płaszcz z kapturem może czasami wyglądać elegancko. To dobry wybór. źródło: google.com

Trenčkot

Trenčkot nie jest już opcją, ale symbolem. Christopher Burberry odegrał kluczową rolę w przekonaniu brytyjskich kobiet, że ten rodzaj sierści jest bardzo pożądany jako dodatek do mody, a nie odgrywać rolę ochrony przed deszczem. Czy pamiętasz wilgotny płaszcz, który twoja babcia chowała w szafie? Więc teraz się odradza. Pochlebne sprzęgła i dynamiczne obszycia to także hit w tym sezonie.

źródło: google.com Kabát Trenčkot. źródło: google.com

oryginalny kolorowy płaszcz Desigual Marian oryginalny kolorowy płaszcz Desigual Marian

Park

Czy chcesz stać się dziećmi ulicy, ale także być uroczym? Amerykański piosenkarz i raper P Diddy stanął twarzą w twarz z tą pozornie nierozwiązaną zagadką i wyruszył w kapturze z białą futrzaną czapką. Ale miało to efekt uboczny dla wszystkich mediów - wiatrówka, złote zamki i sztuczne futro wyglądały jak kompletny "ogon" getta w wyglądzie zniszczonej kurtki. Jeśli jednak wybierzesz odpowiedni strój, ten płaszcz może być również swobodny.

parka Nowoczesny park. źródło: google.com

Skórzane rękawy

Jak rozpoznać czytelników Vogue w tym sezonie w wieku 50 lat? Będzie miał skórzane rękawy na płaszczu! Ten widok był widoczny na wielu prysznicach tej zimy, wywołując determinację i miłość do mody. Co więcej, nie spodziewa się znacznie dłuższego życia niż w tym sezonie, więc wydaje się, że użytkownik wydał wszystkie swoje dochody na tę modową modę i naprawdę dzieli ziarno od plew.

źródło: google.com Płaszcz ze skórzanymi rękawami. źródło: google.com

Czy masz swój ulubiony kawałek w szafie i znaleźć w tym artykule? Ponieważ oldschoolowy park jest nowoczesny i może wyglądać świetnie, więc nie wstydź się, jeśli ukryjesz ulubiony stary kawałek w szafie i możesz go założyć;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?