−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pani Mania Torebka

  27. 01. 2020      Ze świata mody

Jestem z Tobą codziennie. Idę z Tobą do pracy, po południu na zakupy, wieczorem do teatru. Jeździmy razem na wycieczki, ale również na wakacje, spędzamy wspólnie wiele czasu. Lubimy sę, ufamy sobie, ponieważ Ty przekazujesz mi swoje pieniądze, klucze od domu a wiele innych cennych rzeczy, bez których nie potrafisz funkcjonować. Jesteśmy jako najlepsze przyjaciółki.

Jestem Pani Torebka. Duża, mała, sportowa, elegancka, przez ramię i do ręki, mogę być taka, jaka chcesz. A teraz możesz mnie kupić w atrakcyjnej noworocznej cenie. Te promocje są gotową tsunami. Dlatego szybko wybieraj abyśmy były szybko razem. 

Pani Torebka w promocji

To, że zmniejszyła się cena nie oznacza, że torebka pozbawiła się piękna lub wysokiej jakości. Jest to trochę znak, że powinnaś ją sobie kupić. Na przykład od marki Calvin Klein lub Guess. To są marki, które dodawają mi szyku, ogromnej dawki elegancji a ponadczasowości, abyś mogła iść nie tylko do miasta, ale również na spotkanie z pracy lub na bardziej uroczyste spotkanie.

Ale jeśli chcesz zaszaleć a pokazać się, kup sobie wspaniałą torebkę designerską. Ponieważ marka Desigual potrafi zaszaleć wzorem rytmów hiszpańskich. Kolory a wzory, których nikt nie przeoczy, ożywią każdy outfit i każdy dzień. A jeśli wolisz bardziej praktyczność, sięgnij po O bag. Tę można łatwo połączyć, rozłączyć a umyć. Pasuje na plażę, nad wodę, ale również do zwykłego noszenia, ponieważ jest wspaniałym akcesorium, które można zamieniać a udoskonalać.

To już Cię pochłonęła ta fala tsunami torebek? Ja już z niecierpliwością czekam, zanim skończę właśnie w Twoim koszyku! Twoja Torebka.  

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?