−22 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA22Kończy za 12 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

PANTOFLE A BOTY CROCS Z NOVÉ KOLEKCE LITE RIDE

  29. 07. 2019      Different TV CZ / SK

 

DAMSKIE KRZYŻKI

Crocs! Marka, która zaskakuje nas od 17 lat. Crocs przeszedł długą drogę. I wcale nie było to łatwe. Plastikowe buty, które wyglądają jak chodaki? Kto by powiedział, że staną się prawdziwym hitem mody. Dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować Ci najlepsze Crocs i zawsze będziemy częścią tego sukcesu. Witamy w nowym odcinku Different TV.

Dzisiejszy odcinek skupi się na LITE RIDE! Nowości, dzięki którym kapcie i buty Crocs są jeszcze bardziej wygodne i stylowe. Nie wierzysz? Uwierz, bo sami tego próbowaliśmy. Przeprowadziliśmy dla siebie małe testy użytkowników i wybraliśmy niektóre z naszych wybranych. Każdy dał 1 *! A to coś znaczy. A szczególnie w tym okresie!

Wszyscy chcemy mieć nogi, jak z bawełny. Zwłaszcza teraz czas na wakacje. Oprócz przyjaciół, znajomych i rodziny Crocs jest idealnym partnerem na te przygodowe wyprawy . Dlaczego

Buty Crocs są plastikowe, a ich główną zaletą jest to, że są wodoodporne. Deszcz już Cię nie zatrzyma. Nie zatrzyma Cię nawet, gdy nosisz tenisówki Crocs. Musisz tylko przechylić, a cała woda zniknie. Ponadto są bardzo wygodne, ponieważ. Klapki, kapcie, chodaki, a nawet trampki zawierają punkty masujące, dzięki którym noga będzie przyjemniejsza. I to jest zaleta!

Prawie zapomnieliśmy. Marka Crocs na tegoroczną seźonę zawiera modele dla najmłodszych - Crocs dla dzieci . Jeśli więc chcesz reprezentować i być zharmonizowanym jako cała rodzina, masz doskonałą okazję.

Oprócz tego wszystkiego (i tak jest), wprowadzimy również nową koncepcję filmów, na których będziemy się koncentrować coraz bardziej . Chcemy, abyś poznał więcej interesujących faktów, bieżących informacji i wiadomości z marki. Za kilka minut podsumujemy najlepsze i najciekawsze rzeczy, które znajdziesz w Different. Mamy nadzieję, że podobają Ci się filmy i czekamy na kolejny odcinek w podobnym stylu.

Daj nam znać, jakie marki jesteś zainteresowany, a my nakręcimy kolejną część na ten temat. Napisz na maila lub Facebooka. Zadzwoń i bądź inny. Czekamy na Ciebie.

MĘSKIE KRZYŻE

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?