−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pantofle ślizgowe Calvin Klein

  %12. %06. %2019      Ze świata mody

Nawet modna moda może być modna! Latem wszyscy chcemy butów, które pójdą wszędzie, rozpieszczą nasze stopy na każdym kroku i będą je nosić przez maksymalnie dwie sekundy. I oni są tutaj! Ikona Slide World Slippers Calvin Klein!

Może się wydawać, że te modele nadają się tylko do basenu lub jako kapcie (zanim naprawdę były), ale pozwól się pomylić. Pantofle ślizgowe trzymane są w przednich rzędach najlepszych letnich butów na ostatni sezon. Kobiety i mężczyźni go noszą i kochają na całym świecie.

Ponadto, dzięki Calvinowi Kleinowi, znajdziesz projekty unisex , dzięki czemu możesz obstawiać w „sparowany” sposób, a twoja cenna połówka sięgnie po to samo, więc nie będziesz się o nie spierać i nie będziesz o nie prosić, kiedy dowiesz się, jak świetnie wyglądają, są łatwe w utrzymaniu i jak niewiarygodnie wygodne i lekkie są.

Możesz wybrać kapcie z tworzywa sztucznego lub połączone z neoprenowymi paskami na podbiciu. Każda para jest inna, ale wszystkie są wyjątkowe. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swoje ulubione i wyruszyć do wody, na wycieczkę, na wakacje na plaży lub w mieście, aby zrobić świetnie. Uwierz, że będziesz je zmieniać tylko sporadycznie, a jedyną rzeczą, która powinna ci przeszkadzać, jest idealny pedicure :-)

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?