−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 46 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Partner Desigual w konkursie Dívka Šumavy 2013

  %14. %05. %2013      Ze świata mody

W tym roku RÓŻNA MODA ponownie staje się partnerem tradycyjnego konkursu piękności o nazwie Dziewczyna Szumawa. Pomysł zrealizowania tego konkursu piękności powstał w 2006 roku. Dziewczyna Szumawa wyrosła na umysły ludzi jako tradycyjny konkurs i odbywa się corocznie pod auspicjami gubernatorów regionu Pilzno i ​​Południowych Czech. Finałowy wieczór galowy nie zawsze jest w jednym miejscu, ale podróżuje po miastach obu regionów.

Dziewczyny z Szumawy w sukienkach Desigual Dziewczyny z Szumawy w sukienkach Desigual

Główną misją konkursu jest promocja zdrowego piękna, edukacja młodych dziewcząt w zakresie protokołu społecznego, etyki, etykiet, jedzenia, wystąpień publicznych, zdrowego stylu życia, ochrony środowiska i nastrojów społecznych. Ma również na celu przybliżenie środowiska, które jest słabsze społecznie do młodych dziewcząt, które mogą wykorzystywać swoje zdolności i wygląd, aby pomagać innym, zamiast kierować swoje ścieżki tylko do wyobrażonego połysku gwiazd i gablot. Dlatego większość pięknych dziewczyn ze Szumawy jest aktywnie zaangażowana w wiele imprez charytatywnych i charytatywnych.

Konkurencyjne dziewczęta mają okazję stać się częścią wielkiej imprezy towarzyskiej w regionie, spojrzeć za kulisy konkursów piękności, nauczyć się właściwego spaceru, spotkań towarzyskich, spróbować strzelania z profesjonalnym fotografem, zdobyć wiele nowych doświadczeń i perspektyw, poznać nowych ludzi, poznać sławne osoby , znajdź nowych przyjaciół, a na koniec zdobądź wiele miłych nagród i prezentów.

Ostatni uroczysty wieczór powróci w tym roku do regionu Pilzno i ​​odbędzie się 21 września w Parkhotelu w Pilźnie.

Panie są ubrane w piękne sukienki Desigual podczas wszystkich przygotowań, a w ostatni wieczór wystartują na molo. Nowa kolekcja z pewnością będzie dziewczynami. Życzymy powodzenia, krótkiej podróży i szczególnie dobrego wieczoru;)

Dziewczyny z Szumawy 2013 Dziewczynki sukienki Šumava 2013 Desigual pasują całkiem nieźle

Dziewczyny ze Szumawy w sukience Desigual Dziewczyny ze Szumawy w sukience Desigual

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?