−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Paski i kotwice - odkryj styl żeglarski!

  08. 08. 2013      Ze świata mody

Styl morski - ponadczasowy i elegancki trend w modzie, który nie przeszkadza. Połączenie białego, niebieskiego, czerwonego i złotego jest oznaką mody żeglarskiej. Pasiaste wzory i dopasowana biżuteria sprawią, że Twój strój będzie perfekcyjny!

"Marynarz" ​​może nie być tylko cienki i wysoki, ponieważ paski i kotwice są odpowiednie dla wszystkich. Po prostu dostosuj je do postaci. Możesz nosić styl marynarski zarówno do pracy, jak i na imprezę. Wybierz spodnie lniane 7/8 z jednokolorową kamizelką i torbą, wraz ze złotymi dodatkami do biżuterii. Impreza nadaje się do pasiastej sukienki w paski z czerwonymi łodziami . Fantazje nie są ograniczone, wystarczy zachować morskie kolory i sukces jest gwarantowany.

Styl żeglarski w wielu odmianach (Źródło: google.com) Styl żeglarski w wielu odmianach (Źródło: google.com)

Coco Chanel została wprowadzona w 1930 roku przez Coco Chanel, która wprowadziła swoją kolekcję pasiastych koszulek do modnej klasyki w formie marynarki wojennej. Minęło prawie sto lat, odkąd paski kontrolują nasze szafy, i to jest tym bardziej intensywne. Spójrz na Gabrielle Chanel, zwaną Coco, w słynnych pasiastych sztuczkach. Jej beret na lewym zdjęciu przypomina kapelusz marynarza, jak sądzisz? :-)

Styl żeglarski Coco Chanel Styl żeglarski Coco Chanel

Czy nie odważysz się zrobić zestawu granatowego? Traktuj przynajmniej pojedyncze sztuki. Wybierz buty w paski na klinie, które możesz nosić wszędzie. Z czerwonymi lub niebieskimi balerinami dodasz dowolny strój i dobrze dobrane akcesoria, twój wygląd będzie wystarczająco żeglarski. Oto kilka wskazówek, jak dopracować wygląd marynarza - używając Mel i Crocs, Disaster Designs lub wybranych elementów Desigual .

Czerwone, białe i niebieskie plastikowe buty Mel Czerwone, białe i niebieskie plastikowe buty Mel

Buty Crocs w stylu marynarskim i akcesoria od Disaster Designs Buty Crocs w stylu marynarskim i akcesoria od Disaster Designs

Buty w paski i torba od Desigual Buty w paski i torba od Desigual

Drogie panie, marynarski styl był, jest i będzie. Para granatowych sztuk Twoja garderoba na pewno wytrzyma i nie straci następnego lata. Paski, odpowiednie kolory i gustowne dodatki biżuteryjne w stylu morskim to propozycja dla wszystkich :-)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?