−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 36 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pierwszą Czechosłowacką Miss była Veronika Maléřová

  %07. %10. %2015      Ze świata mody

W sobotę 3 października w Parkhotel w Pilznie odbył się uroczysty wieczór, podczas którego Jamesa Bonda nie było w bieliźnie. Zapowiedziano pierwszą Czechosłowacką Miss w stylu Jamesa Bonda, który został 23-letnim mieszkańcem Rožnova pod Radhoštěm - Veronika Maléřová. Byliśmy tam i możemy potwierdzić, że to nie był błąd!

Źródło: Oficjalny facebook języka czesko-słowackiego-MISS-2015

Piękno i prezenterka Andre Verešova była ubrana przez projektantkę mody Zuzanę Lešák Černá , bieliznę Victoria's Secret i modny "Różny" pokaz mody Desigual, zwycięzcy wygrali wiele pięknych i cennych nagród.

Fashion Designer Dress Up Zuzana Lešák Black. Źródło: Oficjalny facebook CS MISS 2015

Ostatni wieczór czesko-słowackiej Miss wypełnił pomysłowy program, nuda zdecydowanie nie była na miejscu, a my nie mamy na myśli tylko oryginalnej dyscypliny wolnych finalistów. Wieczór galowy uświetnił nie tylko pięknych finalistów z Czech i Słowacji, ale także gwiazdy, Václava Noida Bárty, a nawet Jamesa Bonda. Ostatni wieczór poświęcony był między innymi organizacji charytatywnej "Dobry uczynek", za którą korona została wystawiona na aukcji po ogłoszeniu zwycięzcy, sprzedała na aukcji piękną 105 000 CZK, przeznaczoną na szkolenie psa asystenta.

Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Pięknym pięknem stała się VERONIKA MALÉŘOVÁ , 2. Czesko-słowacka MISS stała się DOMINIKA GAJDOŠOVÁ , 3. Czechosłowacka MISS to BARBORA FENCLOVÁ z Pilzna. Nagrodę za Miss sympatii wygrała VERONIKA ROBOTKOVÁ .

Gratulacje dla zwycięzców;)

Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Andrea Verešová. Sukienka Zuzana Lešák w kolorze czarnym. Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Różne show. Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Václav Noid Bárta. Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Źródło: Oficjalny facebook CS Miss 2015

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?