−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pierwsza fala sprzedaży!

  %28. %12. %2017      Ze świata mody

W święta spędzamy czas z najbliższymi . A dla Different.cz jesteście najbliższymi VY , naszymi klientami, klientami VIP, czytelnikami i subskrybentami;) A więc najpierw wiecie, że PIERWSZE FALI SPRZEDAJE są w naszej ofercie w styczniu . Pierwszy stycznia.

Nie zakleszczaj w cukierkach, ale pozwól mu powąchaćid = "m_7651171785550556148_www_different_cz_slevy_4"> PIĘKNY KOSZEK FASHION W RABATACH. Co powiesz na nowy płaszcz , niesamowity sweter lub piękne buty ? Po prostu na to zasługujesz, prawda? ;)

Teraz jest odpowiedni czas na dobry płaszcz zimowy, więc wybierz się do najlepszych marek, które mamy w sklepie. A co z ładnym płaszczem Desigual lub eleganckim płaszczem ze szkockiej i sody ? Luksusowe lub eleganckie kurtki można znaleźć w markach Rinascimento i ekstrawagancki element marki Fornarina . Krótko mówiąc, masz dobry pomysł do wyboru.

Idziesz w góry? Zdobądź dobry śnieg! Możesz znaleźć takie marki Crocs lub Emu ! Są ciepłe, niektóre nawet wodoodporne, ich stopy marzną, nie oddychają, więc masz pewność, że masz dobrej jakości opony przez kilka sezonów . Ponadto nowoczesne, ponadczasowe elementy oferowane przez poszczególne marki zapewnią rozrywkę!

Na pewno potrzebujesz ciepłego swetra! Nie powinno go zabraknąć w twojej garderobie. Czy jest ciepły, cienki, mocny, napowietrzny, sweter lub golf ? Kolorowe, przyzwoite, wzorzyste czy czyste (nie brudne)? Możesz zrobić to wszystko z nami i możesz mieć problem z wyborem, ponieważ wszystkie są piękne, więc gdy są te zniżki, możesz kupić dwa, trzy lub cztery. To zależy od Ciebie!

Aby uzyskać więcej inspiracji, obejrzyj nasz film na temat różnych telewizorów !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?