−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 4 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Plastikowe buty Melissa FW19 lub nowa kolekcja jest tutaj!

  17. 06. 2019      Ze świata mody

Kapcie, kapcie, sandały, buty na obcasie, buty klinowe, a nawet baleriny? To nowa kolekcja plastikowych butów Melissa! A co więcej, co jest świetne? Że będzie to krok naprzód tego lata, ponieważ boisz się nowej ponadczasowej kolekcji butów Melissa jesień / zima 2019. Czy właśnie o tym teraz myślisz? Oczywiście wyjaśnimy to tobie. Marka Melissa pochodzi z Brazylii, gdzie temperatury nie tylko pojawiają się na termometrze rtęciowym nieco wyżej niż w naszym kraju. Kiedy nosimy valenki, nosi sandały w Brazylii. A jaka jest nowa kolekcja? Być może nie zawiedziemy Cię, gdy powiemy, że to TY, TERAZ, USA!

Dlaczego postawić Melissky?

Powtórzmy kilka zalet i ulepszeń tej marki. Marka odzieżowa Melissa prezentuje buty wszelkiego rodzaju, wykonane ze specjalnego, plastikowego materiału Melflex. Materiał jest elastyczny, miękki, elastyczny i bardzo trwały, nadaje się do recyklingu, oszczędzając środowisko. Buty Melissa są również impregnowane esencją perfumowaną, która przypomina cukierki, nazywamy to zapachem „gumy do żucia” , który nigdy, ale nigdy nie wychodzi, i pachnie butem. kilka, więc powinieneś dostać to szybko.

Baleriny Melissa

Że kochasz Melissę i potrzebujesz nowych? Potem czekaliście, drogie panie, na właściwy czas. Nowa kolekcja oferuje kilka typów. Okrągły, z otwartą piętą. Proste, urządzone, eleganckie i ekstrawaganckie, ale wszystkie pachnące. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu kolorów, które nie tylko ożywią Twoje stroje, ale także rozświetlą Twoje dni, ponieważ każdy będzie Ci wdzięczny.

Kapcie Melissa

Kapcie czy drewniaki? To, co jest dla ciebie bardziej naturalne, ale równie wygodne, łączy doskonałe buty z prostą konstrukcją. Absolutnym hitem są kapcie ślizgowe. Wiemy, co zrobić trochę poza linią i założyć stylowe kapcie na palec u nogi lub kapcie na pięcie ? Po co iść z tłumem, gdy miło jest czasem z niego wyjść, być innym, być innym.

Sandały Melissa

Ani baletnice, ani kapcie? Więc mamy dla ciebie złote centrum. Sandały. Kochamy ulubiony rodzaj Uwodzenia i nic dziwnego. Typowa masywna kokarda na czubku, łatwa do noszenia, elegancki design, wygoda i słodkość w jednym. To nasze ukochane sandały Melissa w różnych kolorach. Kolekcja jesień / zima 2019 reprezentuje ten typ, ozdobiony metalową wstążką, więc jest trochę inny niż poprzednie.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?