−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Plastikowe torebki JUSTO

  %28. %08. %2018      Ze świata mody

Different.cz pojawił się pewnego rodzaju niesmak. A to coraz więcej plastikowych akcesoriów. Aby ci to wyjaśnić. Krótko mówiąc, plastikowe akcesoria są zabawne, nieśmiertelne, praktyczne, stylowe, a zwłaszcza ponadczasowe, więc nie będziemy zaskoczeni, że mamy dla Ciebie nową markę. Nazywa się Ju'sto .

Marka modowa Ju'sto jest dzieckiem włoskiego projektanta Emanuela Magenty , który zastosował już swój pomysł do słynnej torby O. Po prostu postawił na ludzką kreatywność i dał życie pomysłowym plastikowym torebkom, które każda dziewczyna i każda kobieta mogą sobie wymarzyć. Z biegiem czasu jednak współpraca z O bag dobiegła końca i postanowił pójść własną drogą, tworząc nową markę Ju'sto.

Oprócz torebek, toreb i plecaków Ju'sto oferuje również różne akcesoria modowe, takie jak stylowe zegarki. Głównym aspektem tej młodej marki jest prostota. Co oznacza, że ​​klient decyduje o ostatecznej formie torebki! Korpus, uchwyty, torby wewnętrzne i akcesoria wybierają spośród szerokiej gamy kolorów, wzorów i kształtów.

Korpusy wykonane są ze specjalnego i wyjątkowo lekkiego tworzywa sztucznego EVA , które jest łatwe w utrzymaniu. Kształty ciała są eleganckie, oryginalne i solidne. Uchwyty są połączone z ciałami za pomocą gwintów śrubowych i mogą być obsługiwane przez wszystkich. Możesz ozdobić torebkę różnorodnymi futrami, wisiorkami i innymi dodatkami, które ci się najbardziej spodobają.

Tak jak marka O-Bag, pokochasz lub znienawidzisz Ju'sto . Ale ważne jest, aby wiedzieć, że noszenie go przez wieki nie ma znaczenia. Każda dziewczyna, dama i pani, która uwielbia niezmącone, stylowe i wyjątkowo oryginalne dzieła z wyczuciem szczegółów i praktyczności, może je nosić.

justo

justo

justo

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym filmie o innej telewizji !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?