−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 7 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pościel Desigual, szlafroki i poduszki - 44.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  %25. %11. %2014      Different TV CZ / SK

% wideo (y, SVlFqBuTYkI)%

Desigual Bedding z pewnością zainteresuje się modną telewizją internetową o nazwie Different TV. Jest piękna. Jest kolorowa, oryginalna i rzuca się do łóżka, więc dzięki niemu będziesz skakać każdej nocy z wielką radością i uśmiechem na twarzy. Desigualowe akcesoria domowe teraz toczą świat. Promieniują nasze domy i sprawiają, że jest domowa. Z pościelą Desigual Twoje łóżko będzie szczęśliwe jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Poduszki Desigual są dodatkiem do domu, który jest tak prosty, ale ciekawy i oryginalny. Rzucacie je na siedzeniu lub w łóżku i jest;) Desigualowe podkładki są w tej kolekcji w wielu kształtach i wzorach. Zawsze oryginalny. Poduszkę można wykonać w kształcie kwadratu, prostokąta, okrągłego lub zaaranżowanego w kształcie sowy. Tak, jest.

A ostatnie części, które znajdziemy w tej części akcesoriów Desigual, to szlafroki. Desigualowe szlafroki są po raz kolejny zabawne i nowoczesne. Ogrzewają cię i kiedy otwierasz swoich sąsiadów, twoja szczęka spada. Desigualowe szlafroki to najlepszy produkt w domu! ;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?