−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 59 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pogłębianie trików w sukni - jak używać kolorów?

  %04. %10. %2013      Ze świata mody

W naszym czasopiśmie powiedzieliśmy już, jak używać opatrunków wyszczuplających. Jak prawidłowo łączyć paski i nosić paski, aby pomóc ci w zdobyciu pięknej figury, więc dzisiaj powiemy kilka rzeczy, aby użyć kolorów. Fakt, że czarny kolor wyszczupla jest prawdopodobnie wszystkim, co wiemy, ale teraz ma zamiar użyć go na swoją korzyść;)

Złudzenie optyczne 1 - Gra z liniami w obszarze ramion

Zeštihlující triky v módě Pękanie sztuczek w modzie

Jedną z najprostszych sztuczek w ubieraniu, gdy masz nieco szersze uda, jest wybór głębszego dekoltu. Panowie nie będą mieli szansy spojrzeć na swoje uda, nawet jeśli będą chcieli :) Równie ważne jest jednak zbalansowanie dolnej i górnej części ciała. Te dwa obrazy doskonale to przechwytują. Sukienki u dołu po lewej wydają się węższe ze względu na przedłużenie ramienia.

Złudzenie optyczne 2 - ciemne kolory

Zeštihlujíci triky v oblékání Uderzające sztuczki w sukience

Jest to absolutnie prawdziwe, gdy mówi się, że czerń jest odchudzająca. Jednak w celu uzupełnienia każdy ciemny kolor jest cieńszy, jeśli jest umieszczony obok jaśniejszego koloru. Oto obrazkowy przykład na górnej figurze, gdzie widać, że ciemniejsza część pola wygląda na mniejszą. I wyobraź sobie, że to maleńki obraz. Co jeśli użyjemy tego samego na naszych pięknych zakrętach :) Czarny to najlepsze noszenie w częściach, które chciałbyś schudnąć optycznie.

A jeśli poradzisz sobie z tymi wskazówkami, poczujesz się świetnie we wszystkim, co tylko masz na sobie.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?