Ekstra rabat 10 % z kodem EXTRA10 na wszystko!Kończy za 10 godzin 9 minut
+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

POHÁDKOVĚ KRÁSNÁ KOLEKCE OD ANEKKE

  31. 10. 2018      Different TV CZ / SK

ANEKKE

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było wrócić do przeszłości? Na przykład w beztroskie dni dzieci. Aż do czasów, kiedy każde drzewo było drabinką ... Każda kałuża była dla nas najlepszym placem zabaw i basenem. Lub kiedy nie chcieliśmy wracać do domu. . I każdego dnia odkrywaliśmy kawałek naszego pięknego świata? Każdy z nas doświadczył tego przynajmniej raz.

Jeśli chcesz mieć to uczucie więcej niż raz w życiu, Anekke jest właśnie dla Ciebie . Dlaczego Ponieważ jako jedna z niewielu marek może wywoływać emocje. Dzięki Anekke zakochasz się i połączysz dwa niezwiązane ze sobą światy. Ten, w którym żyjemy i moda. NIESAMOWITE!

W Different bardzo cieszymy się, że możemy kręcić nowe części z marką taką jak Anekke. Ludzie na całym świecie to uwielbiają. Lubimy ją Ty ją kochasz Nie bójmy się tego powiedzieć. UWIELBIAM ANEKKE.

Simča i Niko l pokażą Ci, że dzięki marce możesz znaleźć się w innym świecie. W świecie pełnym szczęścia i radości. Zanurz się we właściwej atmosferze. Zrelaksuj się i obudz do nowej części.

UCHWYTY ANEKKE

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje