−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Pokaz mody marek Desigual i Scotch & Soda

  09. 07. 2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, MtIhQAmICd0)%

Pilsen Continental Hotel, który jest naprawdę piękny w stylu Pierwszej Republiki, był świetnym wydarzeniem mody - pokaz mody w Las Vegas od Dailly. Tutaj przedstawiliśmy nowe kolekcje marek Desigual i Scotch & Soda , wszystkie wyprzedane. Mnóstwo modnej rozrywki, piękne modele, wspaniałe bankiety i kasyno jak w słynnym mieście grzechu - Las Vegas. Cała ta jedna noc w jednym miejscu;)

Pokaz mody był naprawdę fajny, a modele miały molo pokryte czerwonym dywanem jak prawdziwe gwiazdy. Ludzie się bawią i to jest najważniejsze.

W tej dalszej części naszej modnej telewizji internetowej można również zobaczyć kulisy tego wydarzenia. Jak przedstawiali modele, przygotowywali się do rozrywki ... ale także jak tłum wyglądał dokładnie na pokazie mody na wrzosowisku. Marki Desigual i Scotch & Soda naprawdę tak. Ale zrobisz to sam.

W kolekcji Desigual znaleźli się także tancerze, a także małe dzieci, które lubiły swój występ. Scotch & Soda stawiają elegancję i kreatywność w modzie na powrót do pierwszorzędnego hotelu.

Śledź nas i bądź inny;)

Opublikowany przez: Milan Polák

Podobał Ci się ten artykuł?