−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

POKAZ MODY W NOWEJ KOLEKCJI JESIEŃ / ZIMA 2019

  09. 09. 2019      Different TV CZ / SK

 

Niedawno wykorzystaliśmy kilka ostatnich ciepłych i słonecznych dni, aby stworzyć zupełnie nowy FASHION SHOW lub nasz pokaz mody. Powód jest prosty ... Chcieliśmy przedstawić wam wiadomości, które ponownie zasłużyły na coś wyjątkowego. Właśnie dlatego poszliśmy do pobliskiego parku. Znaleźli kamienistą ścieżkę jak z bajki i zanim mogliśmy powiedzieć NOWE KOLEKCJE, skończyliśmy.

Nowe wideo z naszej innej telewizji jest pełne magicznych rzeczy. Niezwykłe wzory, kolory, a także jedna wielka niespodzianka. Oprócz tradycyjnych marek, takich jak Calvin Klein, Converse, Anekke i Desigual, zostaniesz wprowadzony do nowej marki SIMPO. Szczegóły nie zostaną jeszcze w pełni ujawnione, ale mamy kilka elementów w Internecie. Ale uwaga, są tam już od jakiegoś czasu. Więc nie wahaj się ich sprawdzić. Warto!

Zawsze staramy się przynieść Ci coś nowego i niekonwencjonalnego. Wierzymy, że w tym roku nam się udało. Zawsze lubimy strzelać, a przede wszystkim cieszymy się, że możemy pokazać Ci zawsze najnowsze.

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?