−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 28 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

POKAZ MODY W POSTACI KOLEKCJI JESIEŃ/ZIMA 2019

  09. 09. 2019      Differenta TV PL

ODZIEŻ DAMSKA

Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Converse, Desigual, Anekke, SIMPO.. To są marki, które z pewnością znasz a dlatego zadecydowaliśmy powtórzyć pełną sukcesu FASHION SHOW. Nowe kolekcje, niezwykłe wzory, kolory a produkty. Nowe wideo, nowe otoczenie a przede wszystkim jeden duży, piękny pokaz...

Podobno nie da się zrobić pokazu mody na dróżce w pięknym parku. Uwierz w to, że da! Na dodatek jeśli dołączymy do tego niewiarygodne piękno w postaci nowości na Differenta.pl. To jest to! A w dzisiejszym odcinku nowej DifferentaTV znajdziesz nie tylko piękno, ale również wiele nowości.

Tak nowości! To u nas nie znaczy tylko nowe kolekcje a produkty, które teraz możesz widzieć w naszym sklepie internetowym. Ale również nowa marka, która ma swoją historię. Narazie nie będziemy zdradzać więcej detali, ale naprawdę warto. A skąd taka pewność? Rzuć okiem na nasze wideo, te produkty po prostu błyszczą. Naszą Fashion Show zawsze staramy się pokazać trochę niezwykle a mimo tego w sposób ciekawy. Wierzymy w to, że również tym razem trafiliśmy w Twój gust.

DIFFERENTA

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?